Powered by Smartsupp
Tlapnet podpora, vyrieši bleskurýchlo váš problém

Nikoleta Hrdličková

Nikoleta Hrdličková

Kdo je Nikoleta? Kdyby ses měla představit čtenářům ve třech větách, jak by ses popsala?

Ochotná a pracovitá kolegyňa. Moji kolegovia a kolegyne sa na mňa môžu vždy obrátiť v akejkoľvek záležitosti a ja sa im snažím v každom prípade pomôcť, poradiť alebo si ich len vypočuť. Dobré vzťahy na pracovisku su pre mna prioritou, tak ako dobre odvedená práca.

Proč zrovna Tlapnet? Jaká byla tvoje cesta k nám a jak dlouho ve firmě pracuješ?

Dlho som pracovala v rýchlom občerstvení, kde som začínala ako predavačka a postupne som sa vypracovala na prevádzkarku. Táto práca ma však prestala napĺňať a túžila som po zmene. Poslala som si teda niekoľko životopisov a odpoveď mi prišla z firmy Kaliant s.r.o., kam som po niekoľkých pohovoroch nakoniec nastúpila ako administratívny klientský pracovník. Firma sa neskôr stala členom skupiny Tlapnet a krátko na to vznikol projekt Tlapnet SK, na ktorom som sa podieľala. V podstate som si Tlapnet nevybrala ale Tlapnet si vybral mňa. O pár dní to bude 5 rokov. Som rada, že som sa odhodlala zmeniť profesiu a začať v podstate bez skúsenosti vo firme, kde mi bolo umožnené kariérne rásť.

V Tlapnetu jsi na pozici administrativní specialistky, co si pod tímto pojmem máme představit? Co vše spadá do tvé náplně práce?

Vediem tím administratívnych pracovníkov na Slovensku. Spadá podo mňa všetka administratíva. Keďže som nastúpila ako administratívny klientský pracovník, prešla som si rôznymi prácami, ktoré patria k predaju telekomunikačných služieb, ako kompletné spracovanie klienta od prvotného kontaktu až po fakturáciu a kontrolu spokojnosti klienta, predaj služieb, spracovanie administratívy po montáži či servisoch, spracovanie faktúr, párovanie banky, tvorba štatistiky pre úrady a v neposlednom rade priama komunikácia na klientskom centre. Týmto som sa veľa naučila. Toto všetko sa dalo zvládať kým bolo klientov pár stoviek. Teraz keď je klientov niekoľko tisícok zastáva túto prácu náš administratívny tím. Ak niekto niečo potrebuje a nevie si rady skončí to tak, že: spýtajte sa Niky, ona vie všetko. Všetko síce neviem ale viem toho za ten čas toľko, aby som s prehľadom zastala svoju pozíciu vo firme.

Co nejvíce tě na tvé práci baví?

Na práci ma baví jej rozmanitosť. Mám povinnosti a úlohy, ktoré sú pravidelné a opakujú sa každý mesiac, týždeň či deň, no každú chvíľu sa vyskytne niečo nové, čo treba riešiť. Či už sú to nové akvizície, úlohy alebo špeciálne požiadavky od klientov. Baví ma mať veci pod kontrolou, v čom mi pomáha procesný systém a taktiež programy, ktoré pri práci využívam.

A teď pryč z pracovního prostředí - co nejraději děláš ve svém volném čase?

Momentálne som na materskej dovolenke, aj keď teda dovolenka to zrovna nie je. Vo voľnom čase sa venujem svojej rodine. Mám dvoch synčekov, dvojročného a dvojmesačného. Najviac času venujem im a manželovi. Radi spolu chodíme na prechádzky, výlety alebo trávime čas doma na záhrade. Keď je vhodné počasie radi vybehneme na korčule či bicykel. Venujem sa kváskovaniu, rada pečiem rôzne dobroty, hlavne chlieb a pečivo pre rodinu či blízkych priateľov. Som aj dobrovoľná hasička, čoskoro to bude už 15 rokov. Zastávam funkciu tajomníčky zboru a som v hodnosti mladší zbormajster.

Ďakujem za rozhovor.

Nikoleta🐾