Powered by Smartsupp
Tlapnet podpora, vyrieši bleskurýchlo váš problém

O spoločnosti
Tlapnet

Ako to všetko vzniklo

Všetko sa začalo v roku 2004, keď sa otec a syn Tlapákovci rozhodli zrealizovať svoj podnikateľský zámer - zaviesť internet do menej dostupnej oblasti Železných hôr a okolia Ronovej nad Dúbravou, odkiaľ pochádzajú. Vzniká spoločnosť Tlapnet s.r.o. s pánom Tlapkom v hlavnej úlohe.

Stále rastie - Tlapnet Group

Napriek miernym odhadom spoločnosť expanduje do širšej oblasti. V súčasnosti prinášame internet do viac ako 80 000 spokojných domácností vo viac ako tisícke miest a obcí.

Aby sme zabezpečili maximálnu starostlivosť o každého zákazníka, vybudovali sme:

Všetci sme Tlapnet

Sme čisto česká telekomunikačná spoločnosť s profesionálnym tímom zamestnancov a prepracovanou organizačnou štruktúrou. O našich zákazníkov sa denne starajú kolegovia z technického, obchodného, administratívneho a projektového a realizačného oddelenia. Pre maximálny prozákaznícky prístup máme vlastné call centrum, kde vám operátori radi poradia od rána do večera každý deň vrátane sviatkov.

V oblasti projektovania dátových a optických sietí, realizácie sieťových pripojení a poskytovania kompletného a včasného servisu sme lídrom v telekomunikačnom priemysle. V rámci vysokej odbornosti našich jednotlivých divízií realizujeme rozsiahle a veľmi náročné projekty.

V skratke

Každý rok realizujeme nové investície do výstavby, rekonštrukcie a modernizácie prenosových sietí a ponúkame našim zákazníkom digitálne služby najvyššej kvality.

Kvalita internetu Tlapnet je hlavne v ľuďoch - nadšencoch, ktorí firme dôverujú a posúvajú ju ďalej a vďaka tomu máme možnosť rásť a byť lepší ako konkurencia.

V roku 2012 sme spolu s ďalšími partnermi založili ISP Allianci a.s. - akciovú spoločnosť najväčších poskytovateľov internetu v Českej republike. Prostredníctvom tohto členstva sme rozšírili všetky služby na väčšinu územia Českej republiky.

My sme viac ako internet

V rámci skupiny Tlapnet ponúkame okrem služieb súvisiacich s poskytovaním internetu aj:

  • TV služby IPTV (internetová televízia)

  • hlasové služby (VoIP a GSM)

  • administrácia sietí a serverov

  • IT Poradenstvo

  • bezpečnostné a kamerové systémy

  • vývoj informačných systémov

  • podnikové siete

  • zabezpečenie výškových prác, prenájom plošín

  • firma garantuje linky na mieru a pod.

Funguje to! Položte naň svoju labku.

Pre viac informácií nás môžete kedykoľvek kontaktovať na našej infolinke 02 32 36 32 36 alebo e-mailom info@tlapnet.sk.

Napíšte nám

Správa úspešne odoslaná

Čoskoro ju spracujeme a ozveme sa vám telefonicky.

Napísať ďalšiu správu
Radšej hovoríte, ako
ťukáte písmená?
Porozprávame sa po telefóne.
Ráno a večer, v piatok či sviatok.
+421 2 32 36 32 36