Powered by Smartsupp
Tlapnet podpora, vyrieši bleskurýchlo váš problém

Bezpečnostné systémy

Bezpečnostné systémy

Našim klientom ponúkame nielen montážne práce, ale aj projektovú dokumentáciu a možnosť nepretržitej servisnej pomoci. Naši odborníci vám bezplatne poradia a navrhnú optimálne riešenie ochrany vášho majetku. Zabezpečujeme nielen komplexné zabezpečenie akéhokoľvek objektu (od bytov, rodinných domov až po administratívne budovy či výrobné haly), ale aj slaboprúdové rozvody vrátane príslušných zariadení.

zabezpecovaci-systemy.jpg
Alarmy, elektronické zabezpečovacie systémy

Používajú sa na zabezpečenie bytov, domov, chát, chalúp, obchodov, škôl, priemyselných objektov a iných objektov proti vlámaniu. Zabezpečovacie systémy sú k dispozícii v tradičnom aj bezdrôtovom vyhotovení. Vyznačujú sa vysokou spoľahlivosťou a pokročilými funkciami. Všetky komponenty sú schválené na prevádzku v Slovenskej republike.

alarmy,-ezs.jpg
Kamerové systémy

Monitorujú vnútorné a vonkajšie priestory.  Monitorovanie sa vykonáva pomocou priemyselných kamier v čiernobielom a farebnom prevedení. Spracovanie obrazu a záznam pomocou počítača alebo digitálneho videorekordéra. Naše kamerové systémy sa vyznačujú bezobslužnou prevádzkou. Diaľkový prenos obrazu prostredníctvom pevnej linky, siete LAN alebo bezdrôtovo cez internet.

cameras.jpg
Videotelefóny

Prenos zvuku a obrazu do budovy výrazne prispieva k zvýšeniu bezpečnosti. Širokouhlá kamera na bočnej strane tlačidiel zvončeka môže byť vybavená infračerveným osvetlením, ktoré umožňuje vidieť volajúceho aj v úplnej tme.

close-up-hand-using-device.jpg
EPS (elektrická požiarna signalizácia)

Systém elektrickej požiarnej signalizácie (EPS) sa používa na ochranu budov pred požiarom prostredníctvom optickej alebo akustickej signalizácie vzniku a lokalizácie požiaru v budove alebo aktiváciou zariadení na zabránenie šírenia požiaru, napr. hasiacich prístrojov. Požiarne hlásiče sú v súčasnosti dôležitou súčasťou komplexného systému požiarnej ochrany budov.

smoke-carbon-monoxide-alarm-isolated-white-background.jpg
Systémy kontroly chodníkov a prístupu

Dochádzkový systém slúži na evidenciu a vyhodnocovanie dochádzky, prípravu podkladov pre mzdy, sledovanie prítomnosti na pracovisku a pohybu zamestnancov počas pracovného času. Každý zamestnanec používa svoje osobné identifikačné médium.

dochazkove-a-pristupove-systemy.jpg

Napíšte nám

Správa úspešne odoslaná
Správu se nepodařilo odoslat
Zpráva úspěšně odeslána

Čoskoro ju spracujeme a ozveme sa vám telefonicky.

Napsat další zprávu
Radšej hovoríte, ako
ťukáte písmená?
Porozprávame sa po telefóne.
Ráno a večer, v piatok či sviatok.
+421 2 32 36 32 36