Powered by Smartsupp
Tlapnet podpora, vyrieši bleskurýchlo váš problém

Záložná linka

Aby sa predišlo výpadkom hlavného internetového pripojenia, môže sa použiť mechanizmus záložného pripojenia. Tým sa zabezpečí nepretržité pripojenie pre používateľov pripojených k miestnej sieti aj pre mobilných používateľov využívajúcich sieť VPN. Takisto je možné pristupovať k podnikovým aplikačným serverom aj pri výpadku hlavného internetového pripojenia.

Monitoruje sa stav hlavného pripojenia a v prípade poruchy sa aktivuje záložná linka. Po obnovení prevádzky hlavného spojenia sa vykoná prepnutie späť. Prepínanie je plne automatické. Prístup na internet je často kľúčovou požiadavkou na fungovanie podniku. Na zvýšenie výkonu a spoľahlivosti internetového pripojenia je možné použiť tzv. vyvažovanie pripojenia. Pri ňom sa všetky internetové pripojenia využívajú na rozloženie dátovej záťaže, čo vedie k rýchlejšiemu vybavovaniu požiadaviek na prenos dát. Samozrejme, je možné uprednostniť určité typy pripojení, napríklad VoIP. Vyvážené pripojenie je v zásade aj záložným pripojením, pretože v prípade výpadku jednej linky prevezmú jej funkčnosť ostatné linky.

tlap-notebook.jpg
Technické špecifikácie
  • záložné/vyvážené pripojenie: pevná linka, ADSL, Wi-Fi, mobilné pripojenie. 2G/3G siete a ďalšie

  • vysoká dostupnosť serverových služieb

  • oddelená priorita dát primárneho a záložného pripojenia

  • upozornenie správcu na nefunkčné pripojenia

  • neobmedzený počet pripojení na vyvažovanie

  • transparentná a automatická funkcia

Vhodnú technológiu pripojenia pre vaše koncové zariadenie vyberie náš technický personál po dôkladnom zvážení, pričom zohľadní dostupnosť vašej lokality a požadovanú kapacitu. Vďaka technológii záložnej linky sa už nikdy nemusíte obávať, že vaša firma bude mimo prevádzky.

server.jpg

Napíšte nám

Správa úspešne odoslaná
Správu se nepodařilo odoslat
Zpráva úspěšně odeslána

Čoskoro ju spracujeme a ozveme sa vám telefonicky.

Napsat další zprávu
Radšej hovoríte, ako
ťukáte písmená?
Porozprávame sa po telefóne.
Ráno a večer, v piatok či sviatok.
+421 2 32 36 32 36