Powered by Smartsupp
Tlapnet podpora, vyrieši bleskurýchlo váš problém

Basic balík

Všeobecný
Logo Název HD
Jednotka Jednotka
Jednotka je slovenský televízny kanál, ktorý vlastní a prevádzkuje verejnoprávna RTVS, financovaná štátom.
Dvojka Dvojka
Dvojka je druhý program slovenskej televízie. Vysiela bohatšiu ponuku dokumentárnych publicistických relácií, spravodajstvo a dôležitých športových prenosov, ale nájdete tu aj zábavné relácie, seriály a filmy.
Markíza Markíza
Markíza je jedna z popredných slovenských televízií, známa pre svoje populárne seriály, show a spravodajstvo. Sledujte aktuality, zábavu a informácie o celebritách na tejto obľúbenej stanici.
Markíza +1 Markíza +1
Markíza +1 je odložený kanál slovenskej televízie Markíza, kde môžete sledovať obľúbené relácie a seriály s jednou hodinou časového posunu. Nikdy nezmeškáte svoje obľúbené programy.
Dajto Dajto
Vaše obľúbené seriály, relácie a živé vysielanie. TV program, informácie o kastingoch a novinky z televízie Markíza.
Doma Doma
Televízna stanica programovo zameraná na cieľovú skupinu mladých aktívnych ľudí vo veku 12 – 54 rokov.
WAU WAU
WAU je slovenská televízna stanica pre mladých a moderných divákov. Ponúka populárne reality show, módu, štýl, cestovanie a vzdelávacie programy. Sledujte trendy a inšpirácie pre aktívny životný štýl.
JOJ JOJ
TV JOJ je komerčná televízna free-to-air stanica na Slovensku, ktorá patrí do portfólia televíznej skupiny JOJ Group. Televízia začala vysielať 2. marca 2002, pričom do sveta médií vstúpila už v roku 2000, pôvodne ako TV Global.
JOJ +1 JOJ +1
TV JOJ je komerčná televízna free-to-air stanica na Slovensku, ktorá patrí do portfólia televíznej skupiny JOJ Group. Televízia začala vysielať 2. marca 2002, pričom do sveta médií vstúpila už v roku 2000, pôvodne ako TV Global.
JOJ Plus JOJ Plus
Druhý program slovenskej komerčnej televízie TV JOJ je zameraný na filmy zo zahraničnej aj československej produkcie, obľúbené seriály, telenovely, programy z vlastnej tvorby, ale orientuje sa aj na aktuálnu publicistiku.
ČT1 ČT1
Prvý kanál verejnoprávnej Českej televízie vysiela od 1. januára 1993. Profiluje sa ako mainstreamová stanica zameraná na rodinu, čomu prispôsobuje aj programovú štruktúru. ČT1 vysiela správy, filmy, seriály aj rôzne súťaže.
ČT2 ČT2
ČT2 predstavuje druhý kanál Českej televízie, orientovaný prevažne na kultúru, vzdelávanie, dokumenty, relácie zamerané na prírodu, históriu či vedu. Stanica ČT2 vysiela nové cykly relácií so špecifickým tematickým zameraním.
Barrandov TV Barrandov TV
TV Barrandov je česká televízna stanica so zameraním na filmy, seriály a zábavné programy. Sledujte českú produkciu, talk show a reality show. Vychutnajte si kvalitné programy pre celú rodinu.
Prima PLUS Prima PLUS
Program Prima PLUS je predovšetkým zostavený z programov vlastnej tvorby televízie Prima a vysielanie je určené pre Slovenských divákov.
Prima Prima
dvbt Prima je súkromná česká televízna stanica. V súčasnosti je druhou veľkou komerčnou televíznou stanicou v Česku.
Prima COOL Prima COOL
dvbt Televízna stanica so zameraním na mladých divákov. Ponúka trendy reality show, komédie, sci-fi a akčné seriály. Sledujte nabitý program s adrenálnou zábavou a nezabudnuteľnými zážitkami.
Nova International Nova International
Stanica určená prevažne pre divákov mimo ČR, ktorá ponúka podobnú programovú schému ako TV Nova v ČR.
TV NRSR TV NRSR
Na tejto stanici môžete sledovať dianie v Národnej rade Slovenskej republiky.
Spravodajstvo
Logo Název HD
:24 :24
:24 je spravodajská televízia patriaca do RTVS (Rozhlas a televízia Slovenska). Poskytuje aktuálne správy, komentáre a analýzy domácich aj svetových udalostí. Sledujte kvalitné a objektívne spravodajstvo o politike, ekonomike, kultúre a športe.
TA3 TA3
TA3 je slovenská 24-hodinová spravodajská televízia. Poskytuje aktuálne správy, komentáre a analýzy domácich aj svetových udalostí. Sledujte kvalitné a objektívne spravodajstvo o politike, ekonomike, kultúre a športe.
ČT24 ČT24
ČT24 je spravodajský kanál Českej televízie. V súčasnosti vysiela 24 hodín denne, prináša aktuálne správy v pravidelných reláciách každých 30 minút a zároveň nonstop v podobe titulkov pod obrazom. V prípade náhlych dôležitých udalostí dokáže reagovať vysielaním mimoriadne relácie do 30 minút.
CNN Prima News CNN Prima News
Spravodajská TV CNN Prima News vám prináša najaktuálnejšie informácie z domova i zo sveta!
Current Time Current Time
24-hodinová televízna a digitálna spravodajská sieť v ruskom jazyku zameraná na divákov v Rusku, krajinách strednej a východnej Európy a na celom svete.
NHK World Japan NHK World Japan
Japonská medzinárodná televízna stanica s rozmanitým obsahom, ako sú správy, dokumenty, kultúra, šport a vzdelávanie. Vysiela vo viac ako 20 jazykoch, poskytujúc informácie a pohľad na japonskú kultúru a udalosti z celého sveta. Je kľúčovým zdrojom pre porozumenie medzi národmi.
Seznam TV Seznam TV
Seznam TV je česká televízna stanica so zameraním na spravodajstvo, publicistiku a aktuálne udalosti. Poskytuje informácie a analýzy z domova aj zo sveta. Je dôveryhodným zdrojom novinových správ a rôznorodého obsahu pre divákov zaujímajúcich sa o aktuálne udalosti.
NewsMAX TV NewsMAX TV
Newsmax je americká televízna stanica so zameraním na spravodajstvo a politiku. Poskytuje aktuálne správy, diskusie a analýzy politických udalostí. Je známa svojím konzervatívnym prístupom a programami ako „The Greg Kelly Report“ a „Spicer & Co.“.
Športový
Logo Název HD
RTVS Šport RTVS Šport
RTVS Sport je športová televízia patriaca do Rozhlasu a televízie Slovenska. Sledujte aktuálne športové udalosti, zápasy, rozhovory a analýzy. Získajte najnovšie správy a informácie o futbale, hokeji, tenise a ďalších športoch.
ČT Sport ČT Sport
dvbt ČT sport je športový televízny program verejnoprávnej Českej televízie.
JOJ Šport JOJ Šport
Joj Sport je televízny kanál so zameraním na športové udalosti, reportáže a analýzy. Poskytuje živé prenosy, športové spravodajstvo, rozhovory a komentáre. Diváci tu nájdu futbal, hokej, tenis, cyklistiku a ďalšie športy. Kanál je vhodný pre športových fanúšikov sledujúcich aktuálne športové udalosti.
Krimi
Logo Název HD
Markíza Krimi Markíza Krimi
Markíza Krimi je televízny kanál so zameraním na kriminálnu tematiku. Sledujte napínavé seriály, dokumenty a filmy s detektívnym a záhadným príbehom. Zážitok pre všetkých milovníkov kriminálnych žánrov.
Barrandov Krimi Barrandov Krimi
Nevyspytateľné ľudské príbehy a prekvapivé odhalenia. Zoznámte sa so skutočnými kriminálnymi udalosťami z minulosti i súčasnosti.
Detský
Logo Název HD
ČT :D / Art ČT :D / Art
ČT Déčko je televízna stanica českej verejnoprávnej televízie určená mladým divákom. Táto stanica je v prevádzke denne od 6:00 do 20:00. V jej TV programe nájdeme rozprávky a detské výukové relácie pre rôzne vekové kategórie. Táto stanica ponúka taktiež TV archív s rozprávkami. Od 20:00 do 6:00 vysielam ČT Art zameraný na kultúru.
Filmový
Logo Název HD
Kino Barrandov Kino Barrandov
Kino Barrandov je tématický program zameraný predovšetkým na filmovú a seriálovú tvorbu. Program vysiela 24 hodín denne v češtině.
Prima Love Prima Love
Denný program Prima Love je skutočne plný seriálov a to najmä zo zahraničnej tvorby. Ich výber je skutočne s cieľom zaujať ženské diváčky, preto tu nájdeme tituly ako Zúfalé manželky, Sex v meste, Ally McBealová, Fraiser, Čarodejky, Sabrina – mladá čarodejnica a pod. Okrem toho sa v programe môžu objaviť aj reprízované série vlastnej výroby TV Prima a občas i nejaká tá reality show.
Dokumentárny
Logo Název HD
SPARK SPARK
Dokumentárno-diskusný kanál, ktorý sa zameria na atraktívne dokumentárne filmy z divácky najzaujímavejších oblastí, a diskusie. So zameraním nielen na históriu a prírodu, ale aj na aktuálne témy súčasnosti.
Hobby
Logo Název HD
Fashion TV Czech & Slovak Fashion TV Czech & Slovak
Módny a lifestylový televízny kanál.
HaHa TV HaHa TV
HaHa TV prináša divákom vtipne a zábavné videá spolu so zaujímavými a zábavnými textovými informáciami 24 hodín denne.
Náboženský
Logo Název HD
LifeTV LifeTV
LifeTv je slovenská kresťanská televízia, ktorá spolupracuje s kresťanskými organizáciami a cirkvami. Nie je teologicky ovplyvnená jednou cirkvou. Vysiela rôzne programy z rôznych cirkevných pozadí z celého sveta, niektoré relácie tak môžu predstavovať rôzne doktrinálne názory.
TV LUX TV LUX
TV Lux je slovenská kresťanská televízia s programom pre celú rodinu. Ponúka duchovné a vzdelávacie programy, spravodajstvo, dokumenty a filmy. Sledujte program zameraný na hodnoty a kresťanskú tematiku.
NOE NOE
TV Noe je televízia s kresťanským programom pre celú rodinu. Ponúka duchovné a vzdelávacie programy, spravodajstvo, dokumenty a filmy. Sledujte hodnotový obsah a inšpiratívne programy.
Hudobný
Logo Název HD
Šláger Muzika Šláger Muzika
TV Šláger je prvá televízia, ktorá hrá pesničky, ktoré máte radi: ľudovky, dychovky, harmoniky, trampské a osvedčené šlágre.
Senzi Senzi
TV Senzi je slovenská televízna stanica pre ľudí so sluchovým postihnutím. Vysiela spravodajstvo, filmy, a diskusie s použitím znakového jazyka a titulkov. Je dôležitým médium pre túto komunitu, umožňujúc prístup k informáciám a zábave.
Retro Music Television Retro Music Television
Retro Music Television je slovenská hudobná televízia so špeciálnym zameraním na hudobný obsah z minulých desaťročí. Ponúka hudobné videoklipy, koncerty a dokumenty, ktoré oslovujú nostalgických fanúšikov a milovníkov retro hudby.
Óčko Óčko
Óčko je prvá česká hudobná televízna stanica, ktorá vysiela od 27. septembra 2002, v začiatkoch ešte pod názvom Stanice O. Primárne vysiela hudobné videoklipy všetkých hudobných žánrov pre tínedžerov a vekové kategórie od 12 do 35 rokov.
Óčko Black Óčko Black
Prvá hudobná televízna stanica so zameraním na HIP HOP, R & B a ďalšie žánre black music.
Šláger Original Šláger Original
Slovenská televízna stanica, ktorá sa zameriava na prehrávanie hudobných hitov z rôznych ér. Jej programové vysielanie je zamerané na populárnu hudbu, vrátane domácej i medzinárodnej produkcie. Stanica prispieva k hudobnej rozmanitosti a ponúka zábavu pre rôzne generácie poslucháčov.
Piánko Piánko
Piánko 4K je televízny kanál so zameraním na klavírne skladby a hudobné vystúpenia v ultra-vysokom rozlíšení (4K). Poskytuje videá s klavírnymi koncertmi, klavírnymi recitálmi a klavírnou hudbou z rôznych žánrov. Diváci tu nájdu interpretácie klasických skladieb, moderných kompozícií a živé vystúpenia klavírných virtuózov vo vysokokvalitnom obrazovom rozlíšení. Kanál je určený pre milovníkov klavírnej hudby a hudobných vystúpení.
Regionálny
Logo Název HD
SMT SMT
Skalická mestská televízia (SMT) je televízna stanica so zameraním na udalosti, kultúru a šport v meste Skalica a jeho okolí. Sledujte miestne spravodajstvo, reportáže, a programy o udalostiach a ľuďoch z tejto malebnej slovenskej lokalite.
ČSRTV ČSRTV
Regionálna televízia ČSRTV, ktorá Vám prináša zaujímavosti zo Záhoria a okolia
A11 A11
Televízna stanica, ktorá prináša spravodajstvo, zaujímavosti a dokumentárne programy z regiónov, filmy a zábavné a náučné programy.
TV Severka TV Severka
Severka je súkromná televízna stanica, vysielajúca od marca 2013 zo Žiliny. Vo vysielaní sa zameriava predovšetkým na publicistiku zo športu a kultúry, čím sa snaží prinášať aktuálne informácie.
BTV BTV
Regionálna televízia, ktorá prináša spravodajstvo a publicistiku v Bardejove a okolí.
TV Liptov TV Liptov
Programová štruktúra vysielania TV Liptov je postavená na vysielaní ucelených dvojhodinových blokov. Prioritným poslaním je informovanie obyvateľov, najmä Liptovského Mikuláša, a to v spravodajskej relácii Liptovské noviny.
Levická Televízia Levická Televízia
Levická TV je miestna televízna stanica so sídlom v Leviciach na Slovensku. Poskytuje spravodajstvo, kultúru a zábavu pre miestnu komunitu, s dôrazom na udalosti a tématické programy týkajúce sa mesta Levice a jeho okolia.
Logo Název HD

Nezáväzná ponuka

Aký internet preferujete
A digitálnu TV?
Zvažujem tiež (nepovinné)
Preferovaná forma platby (nepovinné)
Odoslané
Chyba
Ponuka úspešne odoslaná

Čoskoro ju spracujeme a ozveme sa vám telefonicky.

Poslať ďalšiu ponuku
Radšej hovoríte, ako
ťukáte písmená?
Porozprávame sa po telefóne.
Ráno a večer, v piatok či sviatok.
+421 2 32 36 32 36