Powered by Smartsupp
Tlapnet podpora, vyrieši bleskurýchlo váš problém

HBO balík

Filmový
Logo Název HD
HBO HBO
HBO 1 je televízny kanál ponúkajúci široký výber filmov, seriálov a dokumentov. Vysiela najnovšie filmy z Hollywoodu, populárne seriály ako Hra o tróny a Westworld, a kvalitné dokumenty. Ponúka tiež exkluzívne premiéry, živé športové prenosy a ďalší zaujímavý obsah pre divákov.
HBO 2 HBO 2
HBO 2 je televízny kanál ponúkajúci pokračovanie skvelého programu z HBO 1. Diváci tu nájdu ďalšie nové filmy, seriály a dokumenty vrátane pokračovaní obľúbených titulov. Kanál sa zameriava na širokú škálu žánrov a ponúka zaujímavú ponuku pre filmových nadšencov a fanúšikov seriálov.
HBO 3 HBO 3
HBO 3 je televízny kanál s orientáciou na kvalitné filmy a seriály. Ponúka viacero žánrov vrátane akčných, komediálnych a dramatických diel. Diváci tu môžu vidieť aj originálne produkcie HBO, dokumentárne snímky a športové prenosy. Široký výber pre pestrosť zážitkov.
Cinemax Cinemax
Cinemax 1 je televízny kanál s dôrazom na filmové lahôdky. Diváci tu nájdu najnovšie filmy z Hollywoodu, klasické trháky a originálne produkcie Cinemaxu. Kanál ponúka rôzne žánre vrátane akčných, thrillerov a komédií, s pravidelnými premiérami a špeciálnymi udalosťami pre filmových fanúšikov.
Cinemax 2 Cinemax 2
Cinemax 2 je kanál plný filmového obsahu pre každého filmového nadšenca. Ponúka široký výber filmov z rôznych žánrov vrátane akčných, dobrodružných, romantických a komediálnych titulov. Diváci sa môžu tešiť na klasické filmy i nové premiéry, čo zaručuje pestrosť a kvalitný filmový zážitok.
Logo Název HD

Nezáväzná ponuka

Aký internet preferujete
A digitálnu TV?
Zvažujem tiež (nepovinné)
Preferovaná forma platby (nepovinné)
Odoslané
Chyba
Ponuka úspešne odoslaná

Čoskoro ju spracujeme a ozveme sa vám telefonicky.

Poslať ďalšiu ponuku
Radšej hovoríte, ako
ťukáte písmená?
Porozprávame sa po telefóne.
Ráno a večer, v piatok či sviatok.
+421 2 32 36 32 36