Powered by Smartsupp
Tlapnet podpora, vyrieši bleskurýchlo váš problém

Maďarský balík

Spravodajstvo
Logo Název HD
M1 M1
Televízny kanál M1 je maďarská televízna stanica, ktorá vysiela aktuality, ranné relácie, a predpoveď počasia. Počas svojho vývoja sa M1 zameriaval aj na rôzne iné typy programov, vrátane vzdelávacích a kultúrnych relácií, no dnes je jeho hlavným zameraním poskytovanie aktuálnych správ a informácií
Duna World Duna World
TV Duna World je medzinárodná verzia maďarskej televíznej stanice TV Duna. Poskytuje programy zamerané na maďarskú kultúru, spravodajstvo a životný štýl, s dôrazom na audienciu mimo Maďarska. Je zdrojom informácií a zábavy pre Maďarov žijúcich v zahraničí a pre tých, ktorí sú zainteresovaní o maďarské udalosti a kultúru.
ATV ATV
Maďarská spravodajská stanica
Detský
Logo Název HD
M2 M2
M2 je maďarský televízny kanál vysielajúci detské programy cez deň a mládežnícky obsah večer pod názvom M2 Petőfi TV. Obsah zahŕňa animované seriály, hudobné videá a živé koncerty.
FilmBox Family HU FilmBox Family HU
Televízna stanica zameraná na celú rodinu, ponúkajúca široký výber filmov a seriálov vhodných pre deti a dospelých. Jeho programy sú zamerané na rodinnú zábavu a ponúkajú komédie, animované filmy, dobrodružstvá a ďalšie. Stanica je obľúbená pre svoje programy, ktoré sú bezpečné a vhodné pre všetky vekové kategórie, s dôrazom na pozitívne a zábavné obsahy. FilmBox Family je ideálnym kanálom pre rodiny, ktoré hľadajú zábavu pre celú rodinu, bez obáv o obsah.
RTL Harom RTL Harom
RTL Három je maďarská televízna stanica s dôrazom na rodinný a zábavný obsah. Ponúka reality show, sitcomy, hry a programy pre deti. Je populárnou voľbou pre rodiny a divákov hľadajúcich zábavu pre všetky vekové skupiny.
Športový
Logo Název HD
M4 Sport M4 Sport
M4 Sport je maďarská televízna športová stanica, ponúkajúca široké pokrytie športových udalostí vrátane futbalu, basketbalu, hokeja a ďalších. Okrem prenosov zápasov poskytuje aj analytické relácie, dokumenty a športové spravodajstvo. Je populárnou destináciou pre fanúšikov športu v Maďarsku.
Dokumentárny
Logo Název HD
M5 M5
M5 je maďarská televízna stanica, ktorá sa špecializuje na vzdelávanie, kultúru a dokumentárne programy. Ponúka široký výber relácií z oblasti histórie, vedy, umenia a spoločenských tém. M5 je vhodnou voľbou pre divákov hľadajúcich informatívny a kultúrne bohatý obsah.
Všeobecný
Logo Název HD
Duna Duna
TV Duna je maďarská televízna stanica s rôznorodým programom, vrátane spravodajstva, kultúry a zábavy. Ponúka rôzne relácie, filmy a seriály, s dôrazom na maďarskú kultúru a tradície.
TV 2 TV 2
TV2 je populárna maďarská televízna stanica s rôznorodým programom pre širokú divácku základňu. Zahrňuje spravodajstvo, reality šou, seriály, filmy a športové prenosy. Svojou rôznorodosťou si získala veľkú popularitu medzi divákmi v Maďarsku.
TV 4 TV 4
TV4 je maďarská televízna stanica so širokým výberom programov, vrátane spravodajstva, reality show, seriálov a filmov. Poskytuje rôznorodý obsah pre divákov všetkých vekových skupín. Je jednou z populárnych televíznych staníc v Maďarsku.
COOL TV COOL TV
Cool TV je maďarská televízna stanica so zameraním na mladú generáciu. Ponúka širokú škálu programov, vrátane hudobných klipov, reality šou, komediálnych relácií a talk show. Je populárnou destináciou pre mladých divákov hľadajúcich zábavu a aktuálne trendy.
RTL Gold HU RTL Gold HU
RTL Gold Hungary je maďarská televízna stanica, ktorá ponúka nostalgický obsah z minulých desaťročí. Vysiela klasické seriály, filmy a programy, ktoré oslovujú staršiu generáciu divákov. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si chcú znovu vychutnať ikonické televízne momenty z minulosti.
RTL Kettő RTL Kettő
RTL Kettő je maďarská televízna stanica s rôznorodým programom, vrátane spravodajstva, reality show, seriálov a filmov. Poskytuje zábavu a informácie pre divákov rôznych vekových skupín. Je jednou z vedúcich televíznych staníc v Maďarsku.
Filmový
Logo Název HD
ATV Spirit ATV Spirit
ATV Spirit prináša zábavný obsah, kultúrne programy, maďarskú filmovú klasiku, americké kriminálne seriály, časopisy a detské programy.
Super TV2 Super TV2
Super TV2 je odvodená verzia populárnej maďarskej televíznej stanice TV2. Špecializuje sa na akčné filmy, seriály a reality šou. Poskytuje divákom dynamický a zábavný obsah s dôrazom na vzrušujúce programy a dramatické zápletky.
Story 4 HU Story 4 HU
Story4 je slovenská televízna stanica s pestrou ponukou programov vrátane seriálov, filmov a reality show. Zameriava sa na zábavu a relax pre divákov rôznych vekových skupín, s dôrazom na aktuálne trendy a populárne formáty.
FilmBOX extra HU FilmBOX extra HU
Televízna stanica zameraná na premiérové filmy a seriály. Ponúka široký výber žánrov, ako sú akčné, komédie, drámy, horory a viac. Stanica je obľúbená medzi divákmi, ktorí hľadajú nové a zaujímavé filmy, vrátane filmov od renomovaných režisérov. FilmBox Extra tiež prináša špeciálne programy, ktoré divákom umožňujú objavovať nové filmové diela a talenty.
FilmBOX Stars HU FilmBOX Stars HU
Televízna stanica, ktorá sa špecializuje na klasické filmy s hviezdami filmového sveta. Na jej programe nájdete ikonické tituly z rôznych žánrov, ako sú komédie, drámy a romantické filmy. Stanica je obľúbená pre svoj bohatý výber kultových filmov, ktoré oslovujú fanúšikov filmových klasík. FilmBox Stars je ideálnym zdrojom zábavy pre tých, ktorí milujú legendárne filmy a ikonických hercov
Galaxy 4 Galaxy 4
Galaxy4 je maďarská televízna stanica zameraná na sci-fi, fantasy a akčné žánre. Ponúka široký výber programov vrátane filmov, seriálov a dokumentov s tematikou vesmíru, dobrodružstva a paranormálnych javov. Je ideálnou voľbou pre fanúšikov sci-fi sveta.
Sorozat Sorozat
Sorozat je maďarská televízna stanica zameraná na vysielanie seriálov. Poskytuje široký výber žánrov, vrátane drama, komédie, kriminálky a romantiky. Je obľúbenou destináciou pre divákov, ktorí milujú sledovanie sérií a života postáv na obrazovke.
Hobby
Logo Název HD
TV2 Séf TV2 Séf
TV2 Sef je gastronomická reality show, kde sú súťažiaci kuchári vyzývaní na súťaž o titul „séf“. Sleduje ich súboje pri príprave jedál a hodnotenie ich výkonu. Program prináša napätie, kulinárske umenie a súťaživú atmosféru pre divákov milujúcich kuchynské šou.
FEM 3 FEM 3
Fem3 je maďarská televízna stanica zameraná na ženskú cieľovú skupinu. Ponúka programy o móde, kráse, zdraví, vzťahoch a rodine. Obsahuje talk show, reality show a filmy vhodné pre moderné ženy. Je obľúbená pre svoj zábavný a informatívny obsah.
Hudobný
Logo Název HD
Muzsika Muzsika
TV Muzsika je maďarská hudobná televízna stanica, špecializujúca sa na hudobné videoklipy, koncerty a živé vystúpenia. Ponúka široký výber žánrov od populárnej hudby po tradičnú maďarskú hudbu. Je obľúbená medzi hudobnými fanúšikmi a poskytuje dynamický mix hudobného obsahu pre divákov.
Regionálny
Logo Název HD
Csaba TV Csaba TV
Csaba TV je regionálna televízna stanica so sídlom v maďarskom meste Csaba. Poskytuje spravodajstvo, kultúru a zábavu pre miestnu komunitu, s dôrazom na udalosti a tématické programy týkajúce sa regiónu Csaba.
Logo Název HD

Nezáväzná ponuka

Aký internet preferujete
A digitálnu TV?
Zvažujem tiež (nepovinné)
Preferovaná forma platby (nepovinné)
Odoslané
Chyba
Ponuka úspešne odoslaná

Čoskoro ju spracujeme a ozveme sa vám telefonicky.

Poslať ďalšiu ponuku
Radšej hovoríte, ako
ťukáte písmená?
Porozprávame sa po telefóne.
Ráno a večer, v piatok či sviatok.
+421 2 32 36 32 36