Powered by Smartsupp
Tlapnet podpora, vyrieši bleskurýchlo váš problém

Prémiový balík

Spravodajstvo
Logo Název HD
CNN CNN
CNN je celosvetová spravodajská televízia so sídlom v USA, známa pre nepretržité spravodajstvo z politiky, športu a kultúry. Jej vysielanie je dostupné vo viac ako 200 krajinách a je uznávaná pre kvalitné novinárske práce a živé reportáže. CNN tiež poskytuje online spravodajstvo cez svoju internetovú stránku a aplikáciu.
N-TV N-TV
Nemecká spravodajská televízna stanica so zameraním na aktuálne udalosti, spravodajstvo, ekonomiku a politiku. Poskytuje živé spravodajstvo, analýzy udalostí a reportáže zo sveta. Stanica je obľúbená pre svoje spoľahlivé a aktuálne spravodajstvo, ktoré oslovuje divákov s záujmom o udalosti a trendy vo svete.
ZDF ZDF
Nemecká verejnoprávna televízna stanica so zameraním na spravodajstvo, dokumentárne filmy, seriály a kultúrne programy. Poskytuje živé spravodajstvo, analýzy udalostí, a široký výber programov pre rôzne záujmy divákov. Stanica je obľúbená pre svoje kvalitné a rozmanité programy, ktoré poskytujú informácie, zábavu a kultúru.
WELT WELT
Televízna stanica so zameraním na spravodajstvo, politiku, ekonomiku a kultúru. Poskytuje živé spravodajstvo, analytické programy a dokumentárne filmy. Stanica je obľúbená pre svoje spoľahlivé a aktuálne spravodajstvo, ktoré oslovuje divákov s záujmom o udalosti a trendy vo svete.
BBC World BBC World
Medzinárodná televízna stanica so zameraním na svetové spravodajstvo, aktuality, ekonomiku, politiku, kultúru a ďalšie témy. Poskytuje živé spravodajstvo, reportáže, analýzy a diskusie zo všetkých kútov sveta. Stanica je obľúbená medzi divákmi hľadajúcimi spoľahlivé a aktuálne informácie o dianí vo svete s dôrazom na objektivitu a kvalitu spravodajstva.
Športový
Logo Název HD
Nova Sport 1 Nova Sport 1
Televízna športová stanica, ktorá ponúka široký výber živých prenosov, športových relácií a analýz. Je populárna pre svoje pokrytie futbalu, hokeja, tenisu a ďalších športových udalostí. Nova Sport 1 je súčasťou Nova Group v Českej republike a na Slovensku a je obľúbenou stanicou pre športových fanúšikov. Jej programy sú zamerané na aktuálne športové udalosti a sú dostupné prostredníctvom káblových a satelitných distribútorov.
Nova Sport 2 Nova Sport 2
Nova Sport 2 je televízna športová stanica, ktorá ponúka široký výber živých prenosov, športových relácií a analýz. Je populárna pre svoje pokrytie futbalu, hokeja, tenisu a ďalších športových udalostí. Nova Sport 2 je súčasťou Nova Group v Českej republike a na Slovensku a je obľúbenou stanicou pre športových fanúšikov. Jej programy sú zamerané na aktuálne športové udalosti a sú dostupné prostredníctvom káblových a satelitných distribútorov.
Golf Channel Golf Channel
Golf Channel je televízna stanica zameraná výlučne na golf. Jej programy zahŕňajú živé prenosy golfových turnajov, tréningové tipy od profesionálnych hráčov, diskusie o aktuálnych udalostiach vo svete golfa a dokumentárne filmy o histórii a kultúre tohto športu. Golf Channel je dostupný v mnohých krajinách a je obľúbeným zdrojom informácií a zábavy pre golfistov a fanúšikov golfa po celom svete.
Fishing & Hunting Fishing & Hunting
Televízna stanica zameraná na vášnivých rybárov a lovcov. Programy stanice ponúkajú zábavu a informácie týkajúce sa rybolovu, lovu divých zvierat a outdoorových dobrodružstiev. Stanica je obľúbená pre svoje široké spektrum programov zameraných na milovníkov prírody.
Fast&FunBox Fast&FunBox
Televízna stanica zameraná na motoristické a zábavné programy pre fanúšikov automobilového sveta. Na programe nájdete športové automobily, adrenalinové preteky, motoristické súťaže a iné zábavné obsahy spojené s motorizmom. Stanica je obľúbená medzi divákmi, ktorí milujú rýchle autá, akčné jazdy a adrenalínové zážitky. Fast&FunBox ponúka široký výber programov pre všetkých nadšencov motoristického sveta, od športových automobilov až po dobrodružné off-road dojazdy.
FightBox FightBox
Televízna stanica zameraná na bojové športy ako MMA, box, karate, kickbox a iné. Ponúka živé prenosy, súťaže, tréningy a dokumenty o bojových umeniach a športoch. Stanica je obľúbená medzi fanúšikmi bojových športov, ktorí hľadajú akčný a adrenalínový obsah. FightBox poskytuje širokú škálu programov, ktoré oslovujú nadšencov boja a fyzickej výzvy.
Dokumentárny
Logo Název HD
National Geographic Wild National Geographic Wild
Televízna stanica zameraná na divokú prírodu a život zvierat. Jej programy sa zaoberajú životom zvierat vo voľnej prírode, ich správaním, prostredím, a ochranou prírody. Na National Geographic Wild môžete vidieť dokumentárne filmy, živé prenosy z prírody, seriály a špeciálne relácie o rôznych druhoch zvierat, ich prostredí a boji o prežitie. Stanica je známa pre svoje kvalitné obrazy a informácie o svete divokej prírody a je obľúbená medzi milovníkmi zvierat, prírody a dobrodružstva.
BBC Earth BBC Earth
Televízna stanica a značka zameraná na dokumentárne filmy a programy o prírode, životnom prostredí a živote na Zemi. Jej programy sú známe pre svoje špičkové vizuálne efekty a hlboké pochopenie prírodných javov. Na BBC Earth môžete vidieť dokumentárne filmy o divokej prírode, unikátne zábery z odľahlých miest planéty a fascinujúce príbehy zvierat a ich prostredia. Stanica sa zaoberá témami ako ochrana prírody, klimatické zmeny, geológia a výskum oceánov. BBC Earth je známa pre svoje kvalitné a edukačné programy, ktoré oslovujú široké spektrum divákov s záujmom o prírodu a vedy.
History Channel History Channel
History Channel je populárna medzi divákmi s záujmom o históriu a vzdelávanie, a je známa pre svoje kvalitné a autentické programy, ktoré poskytujú hlboký pohľad do minulosti a jej vplyvu na súčasnosť. Stanica je preto cenená pre svoje zábavné a vzdelávacie programy, ktoré oslovujú širokú škálu divákov.
History 2 History 2
Táto stanica ponúka divákom hlbší pohľad na nedávnu históriu a jej vplyv na súčasný svet. Bohatý programový obsah zahŕňal sériu programov o vede, technológii, kultúre a spoločnosti, čím sa snažila rozšíriť obzory divákov a ponúknuť zaujímavé a informatívne programy pre tých, ktorí sa zaujímajú o modernú históriu a jej významné udalosti.
Crime + Investigation Crime + Investigation
Televízna stanica zameraná na dokumentárne programy o zločinoch, kriminálnych prípadoch a vyšetrovacích prácach. Stanica poskytuje autentický pohľad na svet kriminológie a je obľúbená medzi divákmi s fascináciou pre kriminálne témy.
CS History CS History
Televízna stanica zameraná na dokumentárne programy a seriály o českej a svetovej histórii, udalostiach, osobnostiach a kultúre. Poskytuje divákom pohľad na rôzne historické obdobia, vojny, vedecké objavy a kultúrne udalosti. Je obľúbená medzi divákmi s záujmom o históriu a vzdelávanie.
DocuBox DocuBox
Televízna stanica špecializujúca sa na dokumentárne filmy a programy z rôznych oblastí ako príroda, veda, história a kultúra. Jeho programy poskytujú hlboký pohľad na rôzne aspekty života a sveta okolo nás. Stanica je obľúbená pre svoj autentický a inšpiratívny obsah, ktorý informuje a zaujíma divákov. DocuBox je ideálny pre tých, ktorí sa radi dozvedajú nové veci a preskúmavajú zaujímavé témy z globálnej perspektívy.
Filmový
Logo Název HD
Story4 Story4
Slovenská televízna stanica, ktorá je súčasťou skupiny TV Markíza. Ide o televíznu stanicu zameranú na ženskú cieľovú skupinu. Vysielanie TV Story 4 je orientované na seriály, telenovely, talk show, reality show a podobné formáty, ktoré oslovujú predovšetkým ženských divákov. Stanica je známa pre svoje programy, ktoré sú zábavné, dramatické a emocionálne, a často ponúkajú obsah vhodný pre relaxáciu a oddych po náročnom dni. TV Story 4 je súčasťou slovenského televízneho trhu a poskytuje rôznorodý obsah pre divákov rôznych vekových kategórií.
FilmBox Premium FilmBox Premium
Televízna stanica, ktorá prináša premiové filmy a seriály z rôznych žánrov, ako sú komédie, akčné filmy, drámy a horory. Diváci sa môžu tešiť na najnovšie tituly bez reklám, s často exkluzívnymi premiérami a vysokou kvalitou obsahu. Stanica je obľúbená pre svoje bohaté programy, ktoré oslovujú rôzne vkusy a vekové skupiny divákov. FilmBox Premium je ideálnym zdrojom zábavy pre tých, ktorí vyhľadávajú kvalitné filmy a seriály na relaxáciu.
FilmBox Stars FilmBox Stars
Televízna stanica, ktorá sa špecializuje na klasické filmy s hviezdami filmového sveta. Na jej programe nájdete ikonické tituly z rôznych žánrov, ako sú komédie, drámy a romantické filmy. Stanica je obľúbená pre svoj bohatý výber kultových filmov, ktoré oslovujú fanúšikov filmových klasík. FilmBox Stars je ideálnym zdrojom zábavy pre tých, ktorí milujú legendárne filmy a ikonických hercov
FilmBox ArtHouse FilmBox ArtHouse
Televízna stanica zameraná na umelecké a nezávislé filmy z rôznych krajín sveta. Na jej programe nájdete diela od renomovaných režisérov, ako aj objavy z oblasti nezávislej kinematografie. Stanica sa venuje filmom s hlbším významom, umením a experimentálnymi prístupmi k filmovaniu. FilmBox ArtHouse je obľúbený pre svoje unikátne a originálne filmy, ktoré ponúkajú divákom inšpiratívne a dojemné zážitky. Je ideálnym zdrojom pre tých, ktorí sa radi zahĺbia do sveta umeleckého filmu a hľadajú alternatívne a kreatívne diela.
CS Film CS Film
Televízna stanica špecializujúca sa na klasické československé a české filmy. Je obľúbená pre svoj bohatý výber diel od renomovaných režisérov a kultových snímok zo zlatých čias československej kinematografie. Na programe nájdete domáce komédie, drámy a ďalšie žánre, ktoré sú významné pre českú kinematografiu. Diváci sa môžu tešiť na autentické a kvalitné filmy, ktoré oslavujú dedičstvo českého filmu a jeho bohatú históriu.
AXN Black AXN Black
Televízna stanica zameraná na akčné filmy a seriály pre fanúšikov adrenalínových zážitkov. Programy na AXN Black zahŕňajú širokú škálu žánrov, ako sú akčné thrillery, sci-fi, fantasy a dobrodružné filmy. Stanica je obľúbená medzi divákmi, ktorí vyhľadávajú napínavé príbehy, rýchle scény a dobrodružstvá plné akcie.
AXN White AXN White
Televízna stanica zameraná na romantiku, komédie a životný štýl. Na programe nájdete rôzne filmy a seriály s romantickými zápletkami, komédiami, rodinnými dramami a programy týkajúce sa životného štýlu. Stanica je obľúbená medzi divákmi, ktorí hľadajú zábavný a relaxačný obsah, ideálny pre oddych a relaxáciu po náročnom dni. AXN White ponúka pestrofarebné a ľahké programy, ktoré sú zamerané na potešenie a zábavu.
ProSieben ProSieben
Televízna stanica so zameraním na seriály, reality show, komédie a filmy. Poskytuje rozmanitý obsah pre rôzne vekové skupiny s dôrazom na zábavu a populárne programy. Stanica je obľúbená pre svoje rôznorodé programy, vrátane populárnych nemeckých a zahraničných seriálov, reality show a žánrové filmy.
SAT.1 Gold SAT.1 Gold
Nemecká televízna stanica so zameraním na klasické seriály, filmy a show zo zlatých čias televízie. Ponúka nostalgický obsah z 60., 70. a 80. rokov, vrátane populárnych nemeckých a zahraničných klasických seriálov a filmov. Stanica je obľúbená pre svoje retro programy, ktoré oslovujú divákov s vášňou pre staré seriály a filmy.
FilmBox Extra FilmBox Extra
Televízna stanica zameraná na premiérové filmy a seriály. Ponúka široký výber žánrov, ako sú akčné, komédie, drámy, horory a viac. Stanica je obľúbená medzi divákmi, ktorí hľadajú nové a zaujímavé filmy, vrátane filmov od renomovaných režisérov. FilmBox Extra tiež prináša špeciálne programy, ktoré divákom umožňujú objavovať nové filmové diela a talenty.
Krimi
Logo Název HD
ID ID
Investigation Discovery je televízna stanica zameraná na dokumentárne seriály a programy zamerané na kriminálne prípady, tajomstvá a detektívne príbehy. Stanica ponúka sériu programov, ktoré sa venujú skutočným kriminálnym prípadom, forenzným vyšetrovaniam, a rekonštrukciám známych kauz. Medzi obľúbené programy patrí "48 Hours", "Dateline", "Deadly Women", "Homicide Hunter", a mnoho ďalších. Investigation Discovery je známy svojím zameraním na autentické príbehy a detailné rekonštrukcie prípadov, čo robí túto stanicu populárnou medzi fanúšikmi kriminálnych príbehov a detektívnych seriálov.
Hobby
Logo Název HD
Travel Channel Travel Channel
Televízna stanica zameraná na cestovanie, dobrodružstvo a objavovanie nových miest a kultúr. Je známa pre svoje programy, ktoré sa venujú cestovaniu po celom svete, do odľahlých krajín, známych miest a skrytých pokladov. Na Travel Channel môžete vidieť dokumentárne seriály, reality show a špeciálne relácie o cestovaní, dobrodružstvách, gastronómii a kultúre rôznych miest. Stanica sa tiež zameriava na tipy a návody pre cestovateľov, ako napríklad najlepšie reštaurácie, hotely a miesta na návštevu. Travel Channel je populárny medzi ľuďmi s záujmom o cestovanie, dobrodružstvo a objavovanie nových miest a kultúr.
Food Network Food Network
Televízna stanica zameraná na gastronómiu, varenie a jedlo. Je známa pre svoje programy, ktoré sa venujú rôznym aspektom stravovania, varenia, receptov a jedál. Na Food Network môžete vidieť kuchárske šou, súťaže o varenie, relácie o jedle a nápojoch, kulinárske cesty a výlety za najlepšími reštauráciami. Stanica prináša širokú škálu obsahu pre všetkých milovníkov dobrého jedla, vrátane tipov a trikov od známych kuchárov, nové recepty na vyskúšanie doma, a inšpiráciu pre kulinárske dobrodružstvá. Food Network je populárna medzi divákmi s záujmom o kuchárstvo a kulinárne umenie, a je známa pre svoje zábavné a vzdelávacie programy o jedle.
TV Paprika TV Paprika
Televízna stanica zameraná na gastronómiu a kulinárske programy. Poskytuje rôzne kuchárske šou, návody na prípravu jedál a tipy od známych kuchárov. Je obľúbená medzi divákmi s vášňou pre varenie a nové recepty.
Spektrum Home Spektrum Home
Televízna stanica zameraná na domov a životný štýl, poskytujúca návody a rady týkajúce sa bývania, záhradkárčenia, remesiel a wellnessu. Je obľúbená medzi divákmi hľadajúcimi praktické tipy na lepší životný štýl.
VOX VOX
Televízna stanica so zameraním na reality show, lifestyle programy, kuchárske šou a seriály. Ponúka zábavu pre rôzne vekové skupiny s dôrazom na životný štýl, gastronómiu a reality programy. Stanica je obľúbená pre svoje široké spektrum programov, ktoré oslovujú rôzne záujmy divákov.
Sixx Sixx
Nemecká televízna stanica so zameraním na životný štýl, reality show, filmy a seriály pre ženy. Ponúka programy týkajúce sa módy, krásy, zdravia, kuchyne a vzťahov. Stanica je obľúbená pre svoje ženské a zábavné programy, ktoré oslovujú diváčky s rôznymi záujmami a záležitosťami.
Všeobecný
Logo Název HD
English Club TV English Club TV
English Club TV je televízna stanica zameraná na výučbu angličtiny prostredníctvom edukačných programov, konverzačných lekcií a seriálov. Je určená pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť svoje jazykové schopnosti a získavať nové vedomosti o anglickom jazyku a kultúre.
RTL RTL
Televízna stanica so širokým spektrom programov vrátane seriálov, reality show, filmov, spravodajstva a zábavy. Je jednou z najväčších televíznych staníc v Európe a ponúka rôznorodý obsah pre rôzne vekové skupiny a záujmy divákov.
RTL Zwei RTL Zwei
Nemecká komerčná televízna stanica zameraná na mladých divákov. Ponúka programy ako seriály, reality show, komédie a filmy. Stanica je známa pre svoje nemecké a zahraničné produkcie, s dôrazom na zábavu a aktuálne témy.
RTL Nitro RTL Nitro
Nemecká televízna stanica zameraná na mužskú cieľovú skupinu. Ponúka programy ako akčné seriály, filmy, športové relácie a dokumentárne filmy. Stanica je obľúbená medzi divákmi, ktorí vyhľadávajú akčné a adrenalinové obsahy, vrátane klasických a nových akčných filmov a seriálov
SAT.1 SAT.1
Komerčná televízna stanica so zameraním na rozmanitý obsah vrátane seriálov, filmov, reality show a živé relácie. Poskytuje programy pre širokú cieľovú skupinu s dôrazom na zábavu, informácie a životný štýl. Stanica je obľúbená pre svoje rôznorodé a atraktívne programy, ktoré oslovujú divákov rôzneho veku a záujmov.
Kabel Eins Kabel Eins
Nemecká televízna stanica so zameraním na filmy, seriály, reality show a reportáže. Poskytuje programy pre širokú cieľovú skupinu s dôrazom na zábavu a informácie. Stanica je obľúbená pre svoje rôznorodé a atraktívne programy, ktoré oslovujú divákov rôznych vekových skupín a záujmov.
ARD ARD
Nemecká verejnoprávna televízna stanica so zameraním na spravodajstvo, kultúru, seriály a dokumentárne filmy. Poskytuje širokú škálu programov vrátane aktuálnych udalostí, populárnych seriálov a kvalitných dokumentov. Stanica je obľúbená pre svoje dôveryhodné spravodajstvo a rozmanité programy pre rôzne záujmy divákov.
3sat 3sat
Európska televízna stanica so zameraním na kultúru, vzdelanie a informácie. Spolupracuje s verejnoprávnymi televíziami z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a Lichtenštajnska. Ponúka programy vrátane dokumentárnych filmov, koncertov, divadelných predstavení a diskusných relácií. Stanica je obľúbená pre svoj intelektuálny obsah a podporu kultúry a vzdelania.
ORF 1 ORF 1
Rakúsky verejnoprávny televízny kanál s dôrazom na spravodajstvo, seriály, filmy a kultúru. Poskytuje živé spravodajstvo, populárne rakúske a zahraničné seriály, filmy a šou. Stanica je obľúbená pre svoje rozmanité a kvalitné programy, ktoré oslovujú rôzne záujmy divákov. ORF 1 tiež ponúka živé prenosy kultúrnych a spoločenských udalostí z Rakúska a zahraničia.
ORF 2 ORF 2
Rakúsky verejnoprávny televízny kanál so zameraním na kultúru, vzdelanie a umenie. Poskytuje živé vysielanie kultúrnych podujatí, divadelných predstavení, koncertov, dokumentárnych filmov a diskusií. Stanica je obľúbená pre svoje intelektuálne a kultúrne programy, ktoré oslovujú divákov s záujmom o umenie, kultúru a vzdelanie. ORF 2 tiež ponúka živé relácie a rozhovory s umelcami, spisovateľmi a kultúrnymi osobnosťami.
Detský
Logo Název HD
FilmBox Family FilmBox Family
Televízna stanica zameraná na celú rodinu, ponúkajúca široký výber filmov a seriálov vhodných pre deti a dospelých. Jeho programy sú zamerané na rodinnú zábavu a ponúkajú komédie, animované filmy, dobrodružstvá a ďalšie. Stanica je obľúbená pre svoje programy, ktoré sú bezpečné a vhodné pre všetky vekové kategórie, s dôrazom na pozitívne a zábavné obsahy. FilmBox Family je ideálnym kanálom pre rodiny, ktoré hľadajú zábavu pre celú rodinu, bez obáv o obsah.
Cartoon Network Cartoon Network
Cartoon Network je televízna stanica zameraná na animované seriály a programy pre deti a mládež. Je známa pre ikonické animované seriály ako Adventure Time, Ben 10, Steven Universe, a mnoho ďalších. Cartoon Network ponúka široký výber zábavy, vrátane komediálnych seriálov, akčných dobrodružstiev, a fantasy príbehov, ktoré oslovujú rôzne vekové skupiny divákov. Stanica je populárna medzi deťmi i dospelými a je dostupná vo viacerých krajinách po celom svete.
Cartoonito Cartoonito
Televízna stanica zameraná na deti a malé deti, ponúkajúca edukačné a zábavné programy pre mladších divákov. Na programe nájdete animované seriály, interaktívne relácie, hudobné a športové programy špeciálne navrhnuté pre najmladších divákov. Stanica sa zameriava na rozvoj kreativity, učenie a zábavu pre deti vo veku od 3 do 6 rokov.
KiKa KiKa
Televízna stanica pre deti s programami ako animované seriály, edukačné relácie a zábavné hry. Je známa pre bezpečné a vzdelávacie prostredie pre deti vo veku od 3 do 13 rokov, s dôrazom na rozvoj jazykových, matematických a kreatívnych schopností. Stanica tiež ponúka interaktívne možnosti a súťaže, čo ju robí obľúbeným kanálom pre celé rodiny s mladšími deťmi.
Super RTL Super RTL
Nemecká televízna stanica zameraná na deti a rodiny. Ponúka široký výber programov pre deti všetkých vekových kategórií, vrátane animovaných seriálov, edukačných relácií a detských filmov. Stanica je obľúbená pre svoje bezpečné prostredie pre deti a zábavný a vzdelávací obsah. Super RTL tiež ponúka špeciálne bloky pre rodiny, ktoré sa môžu tešiť na spoločné pozeranie a zábavu.
Hudobný
Logo Název HD
Club MTV Club MTV
Televízna stanica zameraná na hudbu a tanec, ponúkajúca najväčšie tanečné hity, elektronickú hudbu a kluby zo svetovej scény. Diváci sa môžu tešiť na energický a rytmický program s najnovšími tanečnými skladbami, remixmi a DJ setmi. Stanica je ideálnym zdrojom pre tých, ktorí milujú tanec a klubovú hudbu, poskytujúc im zábavu a atmosféru klubov priamo z obrazovky.
MTV 80s MTV 80s
Televízna stanica zameraná na hudbu a kultúru 80. rokov. Ponúka ikonické hudobné videá, koncertné záznamy, dokumentárne filmy a retro programy zo zlatých čias 80. rokov. Stanica je obľúbená medzi fanúšikmi nostalgických hitov a ikonických umelcov tohto obdobia.
MTV 90s MTV 90s
Televízna stanica zameraná na hudbu a kultúru 90. rokov. Ponúka ikonické hudobné videá, koncertné záznamy, dokumentárne filmy a retro programy zo zlatých čias MTV. Stanica je obľúbená medzi fanúšikmi nostalgických hitov a ikonických umelcov 90. rokov.
MTV Hits MTV Hits
Televízna stanica zameraná na hudobné videoklipy a aktuálne hity. Ponúka najnovšie hudobné videá, albumové prezentácie a koncertné relácie. Je obľúbená medzi mladými fanúšikmi hudby, poskytujúc najžiadanejšie skladby zo svetovej hudobnej scény.
360 TuneBox 360 TuneBox
Hudobná televízna stanica zameraná na hudbu z rôznych žánrov a ér. Ponúka hudobné videoklipy, koncertné záznamy, exkluzívne rozhovory s hudobníkmi a špeciálne programy. Stanica je obľúbená medzi fanúšikmi hudby, ktorí hľadajú nové skladby, legendárne hity a hudobné novinky z celého sveta. 360 TuneBox je ideálnym kanálom pre tých, ktorí milujú hudbu a chcú byť stále v obraze s aktuálnymi hudobnými trendmi.
Logo Název HD

Nezáväzná ponuka

Aký internet preferujete
A digitálnu TV?
Zvažujem tiež (nepovinné)
Preferovaná forma platby (nepovinné)
Odoslané
Chyba
Ponuka úspešne odoslaná

Čoskoro ju spracujeme a ozveme sa vám telefonicky.

Poslať ďalšiu ponuku
Radšej hovoríte, ako
ťukáte písmená?
Porozprávame sa po telefóne.
Ráno a večer, v piatok či sviatok.
+421 2 32 36 32 36