Powered by Smartsupp
Tlapnet podpora, vyrieši bleskurýchlo váš problém

Štandard balík

Všeobecný
Logo Název HD
Jednotka Jednotka
Jednotka je slovenský televízny kanál, ktorý vlastní a prevádzkuje verejnoprávna RTVS, financovaná štátom.
Dvojka Dvojka
Dvojka je druhý program slovenskej televízie. Vysiela bohatšiu ponuku dokumentárnych publicistických relácií, spravodajstvo a dôležitých športových prenosov, ale nájdete tu aj zábavné relácie, seriály a filmy.
Markíza Markíza
Markíza je jedna z popredných slovenských televízií, známa pre svoje populárne seriály, show a spravodajstvo. Sledujte aktuality, zábavu a informácie o celebritách na tejto obľúbenej stanici.
Markíza +1 Markíza +1
Markíza +1 je odložený kanál slovenskej televízie Markíza, kde môžete sledovať obľúbené relácie a seriály s jednou hodinou časového posunu. Nikdy nezmeškáte svoje obľúbené programy.
Dajto Dajto
Vaše obľúbené seriály, relácie a živé vysielanie. TV program, informácie o kastingoch a novinky z televízie Markíza.
Doma Doma
Televízna stanica programovo zameraná na cieľovú skupinu mladých aktívnych ľudí vo veku 12 – 54 rokov.
WAU WAU
WAU je slovenská televízna stanica pre mladých a moderných divákov. Ponúka populárne reality show, módu, štýl, cestovanie a vzdelávacie programy. Sledujte trendy a inšpirácie pre aktívny životný štýl.
JOJ JOJ
TV JOJ je komerčná televízna free-to-air stanica na Slovensku, ktorá patrí do portfólia televíznej skupiny JOJ Group. Televízia začala vysielať 2. marca 2002, pričom do sveta médií vstúpila už v roku 2000, pôvodne ako TV Global.
JOJ +1 JOJ +1
TV JOJ je komerčná televízna free-to-air stanica na Slovensku, ktorá patrí do portfólia televíznej skupiny JOJ Group. Televízia začala vysielať 2. marca 2002, pričom do sveta médií vstúpila už v roku 2000, pôvodne ako TV Global.
JOJ Plus JOJ Plus
Druhý program slovenskej komerčnej televízie TV JOJ je zameraný na filmy zo zahraničnej aj československej produkcie, obľúbené seriály, telenovely, programy z vlastnej tvorby, ale orientuje sa aj na aktuálnu publicistiku.
ČT1 ČT1
Prvý kanál verejnoprávnej Českej televízie vysiela od 1. januára 1993. Profiluje sa ako mainstreamová stanica zameraná na rodinu, čomu prispôsobuje aj programovú štruktúru. ČT1 vysiela správy, filmy, seriály aj rôzne súťaže.
ČT2 ČT2
ČT2 predstavuje druhý kanál Českej televízie, orientovaný prevažne na kultúru, vzdelávanie, dokumenty, relácie zamerané na prírodu, históriu či vedu. Stanica ČT2 vysiela nové cykly relácií so špecifickým tematickým zameraním.
Barrandov TV Barrandov TV
TV Barrandov je česká televízna stanica so zameraním na filmy, seriály a zábavné programy. Sledujte českú produkciu, talk show a reality show. Vychutnajte si kvalitné programy pre celú rodinu.
Prima PLUS Prima PLUS
Program Prima PLUS je predovšetkým zostavený z programov vlastnej tvorby televízie Prima a vysielanie je určené pre Slovenských divákov.
Prima Prima
dvbt Prima je súkromná česká televízna stanica. V súčasnosti je druhou veľkou komerčnou televíznou stanicou v Česku.
Prima COOL Prima COOL
dvbt Televízna stanica so zameraním na mladých divákov. Ponúka trendy reality show, komédie, sci-fi a akčné seriály. Sledujte nabitý program s adrenálnou zábavou a nezabudnuteľnými zážitkami.
Nova International Nova International
Stanica určená prevažne pre divákov mimo ČR, ktorá ponúka podobnú programovú schému ako TV Nova v ČR.
TV NRSR TV NRSR
Na tejto stanici môžete sledovať dianie v Národnej rade Slovenskej republiky.
Arirang TV Arirang TV
Arirang TV je juhokórejský kanál so zameraním na kultúru, hudbu a spravodajstvo z Južnej Kórey. Poskytuje programy o tradičnej kórejskej kultúre, modernej hudbe, móde a turistických atrakciách. Diváci tu nájdu aj spravodajstvo o udalostiach z Kórey a Ázie.
Armenia 1 Armenia 1
Armenia 1 je arménsky verejný televízny kanál. Vysiela rozmanitý obsah vrátane spravodajstva, dokumentárnych programov, seriálov, športu a kultúry. Sledovatelia tu nájdu informácie o udalostiach v Arménsku a okolitých krajinách, ako aj programy zamerané na históriu, tradície a súčasný život v Arménsku.
WDR WDR
WDR je nemecký verejný televízny a rozhlasový vysielač so sídlom v Mníchove. Poskytuje regionálne spravodajstvo, dokumentárne filmy, diskusie a programy z oblasti kultúry a umenia. Diváci tu nájdu aj programy o histórii, hudbe, politike a spoločnosti v Bavorsku a okolí.
MDR MDR
MDR (Mitteldeutscher Rundfunk) je nemecký verejný televízny a rozhlasový vysielač so sídlom v Lipsku. Poskytuje programy o kultúre, spravodajstvo, hudbe a regionálne udalosti. Diváci tu nájdu spravodajstvo, seriály, dokumentárne filmy, hudobné koncerty a relácie o histórii. Kanál je známy svojou rôznorodosťou a regionálnym pokrytím.
NDR NDR
NDR (Norddeutscher Rundfunk) je nemecký verejný televízny a rozhlasový vysielač so sídlom v Hamburgu. Poskytuje programy o kultúre, spravodajstvo, hudbe a regionálnych udalostiach. Diváci tu nájdu spravodajstvo, seriály, dokumentárne filmy, hudobné koncerty a relácie o histórii. NDR je známy svojim regionálnym pokrytím a rôznorodým obsahom pre obyvateľov severného Nemecka.
NOVA NOVA
dvbt NOVA TV je komerčná televízia so zameraním na spravodajstvo, reality show, seriály a filmy. Poskytuje aktuality, talk show, relácie o cestovaní a populárne seriály. Diváci tu nájdu rôzne žánre a štýly programov, od dramatických seriálov po zábavné reality show. Kanál je určený pre široké publikum a ponúka rôznorodý televízny obsah pre každého diváka.
NOVA Fun NOVA Fun
dvbt NOVA Fun je televízny kanál so zameraním na zábavu a humor. Poskytuje komediálne relácie, stand-up komédie, komediálne filmy a animované seriály. Diváci tu nájdu rôzne žánre a štýly programov, od veselých relácií po komediálne šou. Kanál je určený pre divákov, ktorí vyhľadávajú zábavu a dobrú náladu prostredníctvom komických programov.
Prima Show Prima Show
dvbt Prima Show je televízny kanál so zameraním na životný štýl, módu, zdravie, cestovanie a relácie o celebritách. Poskytuje programy o aktuálnych trendoch v móde, zdravom životnom štýle, cestovaní a kultúre. Diváci tu nájdu talk show, relácie o jedle, kozmetike a domácnosti. Kanál je určený pre záujemcov o životný štýl a trendy, ktorí chcú byť informovaní o aktuálnych udalostiach v svete módy a životného štýlu.
Rai Tre Rai Tre
Rai Tre je taliansky verejný televízny kanál. Poskytuje spravodajstvo, dokumentárne filmy, relácie o kultúre, politike a spoločenských udalostiach. Diváci tu nájdu programy o talianskej kultúre, histórii a živote, ako aj aktuality a politické diskusie. Kanál je určený pre talianske publikum a poskytuje široký a rôznorodý televízny obsah pre divákov vo všetkých vekových kategóriách.
Rai Uno Rai Uno
Rai Uno je najstarší taliansky verejný televízny kanál. Poskytuje široký výber programov vrátane spravodajstva, seriálov, filmov, talk show a športu. Diváci tu nájdu programy o talianskej kultúre, tradíciách, politike a aktuálnych udalostiach. Kanál je určený pre talianske publikum a ponúka pestrosť obsahu pre rôzne záujmy a vekové skupiny divákov.
Relax Relax
Relax je televízny kanál so zameraním na relaxačný obsah. Poskytuje programy s prírodnými zábermi, zvukmi prírody a relaxačnou hudbou. Diváci tu nájdu videá s scenériami krásnej prírody, živými vystúpeniami zvierat, zvukmi mora a lesov. Kanál je určený pre tých, ktorí hľadajú oddych, uvoľnenie a harmonizáciu mysle a tela prostredníctvom prírodných a relaxačných záberov.
Skvelá TV Skvelá TV
Skvelá TV je televízny kanál so zameraním na komediálne programy, seriály a živé vystúpenia. Poskytuje programy s humorom, stand-up komédie, sitcomy a komediálne filmy. Diváci tu nájdu relácie s komickými scénkami, paródiami a interaktívnymi hrami. Kanál je určený pre fanúšikov komédie a humoru, ktorí si radi zasmiať a užiť si príjemný večer s veselým obsahom.
TRT World TRT World
TRT World je medzinárodná televízna stanica s programami z oblasti spravodajstva, kultúry a dokumentárnych filmov. Poskytuje rôznorodý pohľad na svetové udalosti a kultúru, informuje a inšpiruje divákov.
TVE Internacional TVE Internacional
TVE Internacional je španielska televízna stanica vysielajúca medzinárodne. Ponúka rôznorodé programy vrátane správ, kultúry a zábavy, čím prináša španielsku perspektívu divákom po celom svete.
TV Romana TV Romana
Spravodajstvo, kultúra a pohľad na život Rómov plný radostí aj bežného trápenia. V programe tiež nájdete obľúbené, ale aj menej známe rómske piesne.
TV SLO2 TV SLO2
TV SLO 2 je slovinský televízny kanál, ktorý sa zameriava na kultúrne, izobraževalne a športové programy. Ponúka aj dokumentárne filmy, umelecké predstavenia a menšinové programy, čím dopĺňa obsah TV SLO 1.
TV SLO1 TV SLO1
TV SLO 1 je hlavný slovinský televízny kanál, ktorý vysiela rôznorodý obsah vrátane správ, športu, zábavy, dokumentárnych filmov a filmov, určený pre široké publikum.
Spravodajstvo
Logo Název HD
:24 :24
:24 je spravodajská televízia patriaca do RTVS (Rozhlas a televízia Slovenska). Poskytuje aktuálne správy, komentáre a analýzy domácich aj svetových udalostí. Sledujte kvalitné a objektívne spravodajstvo o politike, ekonomike, kultúre a športe.
TA3 TA3
TA3 je slovenská 24-hodinová spravodajská televízia. Poskytuje aktuálne správy, komentáre a analýzy domácich aj svetových udalostí. Sledujte kvalitné a objektívne spravodajstvo o politike, ekonomike, kultúre a športe.
ČT24 ČT24
ČT24 je spravodajský kanál Českej televízie. V súčasnosti vysiela 24 hodín denne, prináša aktuálne správy v pravidelných reláciách každých 30 minút a zároveň nonstop v podobe titulkov pod obrazom. V prípade náhlych dôležitých udalostí dokáže reagovať vysielaním mimoriadne relácie do 30 minút.
CNN Prima News CNN Prima News
Spravodajská TV CNN Prima News vám prináša najaktuálnejšie informácie z domova i zo sveta!
Current Time Current Time
24-hodinová televízna a digitálna spravodajská sieť v ruskom jazyku zameraná na divákov v Rusku, krajinách strednej a východnej Európy a na celom svete.
NHK World Japan NHK World Japan
Japonská medzinárodná televízna stanica s rozmanitým obsahom, ako sú správy, dokumenty, kultúra, šport a vzdelávanie. Vysiela vo viac ako 20 jazykoch, poskytujúc informácie a pohľad na japonskú kultúru a udalosti z celého sveta. Je kľúčovým zdrojom pre porozumenie medzi národmi.
Al Jazeera Al Jazeera
Al Jazeera je medzinárodný novinový kanál so sídlom v Kataru. Poskytuje spravodajstvo a analýzy z celého sveta, zamerané na politiku, kultúru, hospodárstvo a ďalšie témy. Je známy svojím objektívnym prístupom a zameraním na udalosti v Blízkom východe, Afrike, Ázii a ďalších oblastiach.
Al Jazeera English Al Jazeera English
Al Jazeera English je celosvetový novinový kanál s fokusom na spravodajstvo a udalosti z celého sveta. Poskytuje objektívne spravodajstvo, reportáže a analýzy tém ako politika, kultúra, hospodárstvo a technológie. Jeho cieľom je informovať divákov o globálnych udalostiach s rôznorodými názormi a hľadať hlbšie súvislosti.
ATV Žiar ATV Žiar
ATV Žiar je miestny televízny kanál v meste Žiar nad Hronom. Vysiela aktuálne spravodajstvo z regiónu, kultúrne a spoločenské udalosti, športové reportáže a podujatia. Jeho cieľom je informovať obyvateľov o dianí vo meste a okolí, pričom sa venuje aj lokalnej kultúre a aktivitám.
Canal 24 Horas Canal 24 Horas
Canal 24 Horas je španielsky verejný televízny kanál s neustálym vysielaním. Poskytuje spravodajstvo v reálnom čase o udalostiach z domova aj zo sveta. Diváci tu nájdu aktuálne správy, diskusie, rozhovory a reportáže z politiky, ekonomiky, kultúry a ďalších oblastí.
CCTV4 CCTV4
CCTV4 je čínsky televízny kanál so zameraním na kultúru a vzdelanie. Poskytuje programy o čínskej kultúre, umení, histórii, tradičných remeslách a jazyku. Diváci tu nájdu aj spravodajstvo o udalostiach z Číny a Ázie, ako aj rôzne dokumentárne a vzdelávacie programy.
CGTN CGTN
CGTN (China Global Television Network) je medzinárodný televízny kanál zo Číny. Poskytuje spravodajstvo, dokumenty a programy o čínskej kultúre, hospodárstve, politike a udalostiach vo svete. Diváci sa môžu tešiť na rôznorodý obsah a pohľady na aktuálne udalosti z čínskej perspektívy.
CGTN Arabic CGTN Arabic
CGTN (China Global Television Network) je medzinárodný televízny kanál zo Číny. Poskytuje spravodajstvo, dokumenty a programy o čínskej kultúre, hospodárstve, politike a udalostiach vo svete. Diváci sa môžu tešiť na rôznorodý obsah a pohľady na aktuálne udalosti z čínskej perspektívy.
CGTN Espanol CGTN Espanol
CGTN (China Global Television Network) je medzinárodný televízny kanál zo Číny. Poskytuje spravodajstvo, dokumenty a programy o čínskej kultúre, hospodárstve, politike a udalostiach vo svete. Diváci sa môžu tešiť na rôznorodý obsah a pohľady na aktuálne udalosti z čínskej perspektívy.
CGTN Francais CGTN Francais
CGTN (China Global Television Network) je medzinárodný televízny kanál zo Číny. Poskytuje spravodajstvo, dokumenty a programy o čínskej kultúre, hospodárstve, politike a udalostiach vo svete. Diváci sa môžu tešiť na rôznorodý obsah a pohľady na aktuálne udalosti z čínskej perspektívy.
CGTN Russkij CGTN Russkij
CGTN (China Global Television Network) je medzinárodný televízny kanál zo Číny. Poskytuje spravodajstvo, dokumenty a programy o čínskej kultúre, hospodárstve, politike a udalostiach vo svete. Diváci sa môžu tešiť na rôznorodý obsah a pohľady na aktuálne udalosti z čínskej perspektívy.
UA TV UA TV
UA TV je televízny kanál so zameraním na ukrajinskú kultúru, históriu a udalosti. Poskytuje spravodajstvo, dokumentárne filmy, koncerty, talkshow a programy o ukrajinskom umení a tradíciách. Diváci tu nájdu rôznorodý obsah z Ukrajiny a blízkeho okolia, ako aj programy v ukrajinskom jazyku.
Espreso TV Espreso TV
Espreso TV je ukrainský televízny kanál so zameraním na spravodajstvo, aktuality a diskusie. Poskytuje programy o politike, ekonomike, kultúre a spoločenských témach. Diváci tu nájdu rozhovory s hostiami, komentáre a analýzy s aktuálnymi udalosťami z Ukrainy a celého sveta. Kanál sa snaží informovať a podnecovať verejnú diskusiu o dianí vo svete.
Euronews Euronews
Euronews je medzinárodný televízny kanál so spravodajským programom v mnohých jazykoch. Poskytuje aktuality, reportáže, analýzy a diskusie o udalostiach z Európy a celého sveta. Diváci tu nájdu spravodajstvo o politike, ekonomike, kultúre, vede a športe. Kanál je známy svojím objektívnym prístupom a pokrývaním širokej škály tém.
France 24 France 24
France 24 je francúzsky medzinárodný televízny kanál so spravodajstvom vo francúzštine, angličtine a arabčine. Poskytuje aktuality, reportáže a analýzy z Francúzska a celého sveta. Diváci tu nájdu programy o politike, kultúre, ekonomike, športe a viac. Kanál je známy svojím objektívnym spravodajstvom a pokrývaním širokej škály tém.
France 24 English France 24 English
France 24 English je medzinárodný televízny kanál s anglickým spravodajstvom. Poskytuje aktuality, reportáže a analýzy z Francúzska a celého sveta. Diváci tu nájdu programy o politike, kultúre, ekonomike, športe a viac. Kanál je známy svojím objektívnym spravodajstvom a pokrývaním širokej škály tém.
HN TV HN TV
Humenská televízia je miestny televízny kanál v Humennom a okolí. Poskytuje aktuality, kultúrne a spoločenské udalosti, športové spravodajstvo a relácie. Diváci tu nájdu programy o miestnych témach, koncerty, rozhovory a podujatia. Kanál sa snaží informovať a angažovať obyvateľov v dianí vo svojom regióne.
JOJ24 JOJ24
Joj24 je spravodajský televízny kanál so zameraním na aktuality, politiku, ekonomiku a udalosti z regiónu i sveta. Poskytuje živé vysielanie, spravodajské relácie, rozhovory a reportáže. Diváci tu nájdu aj diskusie, analýzy a komentáre k aktuálnym udalostiam. Kanál je určený pre divákov zaujímajúcich sa o aktuálne dianie a spravodajstvo.
TV Bratislava TV Bratislava
TV Bratislava je miestna televízna stanica so zameraním na udalosti v Bratislave a okolí. Sledujte aktuality, správy, kultúru a šport v regióne, vrátane exkluzívnych rozhovorov a podujatí.
TV Locall TV Locall
TV Locall je regionálna televízna stanica so zameraním na udalosti a spravodajstvo vo vašom okolí. Ponúka aktuality, kultúru, šport a zábavu. Sledujte miestne relácie, reportáže a programy o podujatiach.
Seznam TV Seznam TV
Seznam TV je česká televízna stanica so zameraním na spravodajstvo, publicistiku a aktuálne udalosti. Poskytuje informácie a analýzy z domova aj zo sveta. Je dôveryhodným zdrojom novinových správ a rôznorodého obsahu pre divákov zaujímajúcich sa o aktuálne udalosti.
NewsMAX TV NewsMAX TV
Newsmax je americká televízna stanica so zameraním na spravodajstvo a politiku. Poskytuje aktuálne správy, diskusie a analýzy politických udalostí. Je známa svojím konzervatívnym prístupom a programami ako „The Greg Kelly Report“ a „Spicer & Co.“.
TVP World TVP World
TVP World je medzinárodná spravodajská televízia vysielaná po anglicky. Poskytuje aktuálne správy, analýzy a programy zamerané na politiku, kultúru a udalosti z Poľska a celého sveta.
TVP Info TVP Info
TVP Info je poľská spravodajská televízna stanica zameraná na aktuálne správy, politiku a udalosti. Poskytuje 24-hodinové spravodajstvo, analýzy a publicistické programy pre široké publikum.
Športový
Logo Název HD
RTVS Šport RTVS Šport
RTVS Sport je športová televízia patriaca do Rozhlasu a televízie Slovenska. Sledujte aktuálne športové udalosti, zápasy, rozhovory a analýzy. Získajte najnovšie správy a informácie o futbale, hokeji, tenise a ďalších športoch.
ČT Sport ČT Sport
dvbt ČT sport je športový televízny program verejnoprávnej Českej televízie.
Arena Sport 1 Arena Sport 1
Arena Sport 1 je športový kanál s bohatou ponukou živých športových prenosov. Vysiela futbal, hokej, tenis, basketbal a ďalšie populárne športy, vrátane ligových zápasov a turnajov. Diváci sa môžu tešiť na analýzy, rozhovory a komentáre o aktuálnych udalostiach zo sveta športu.
Arena Sport 2 Arena Sport 2
Arena Sport 2 je športový kanál s dôrazom na viacero športových disciplín. Ponúka živé prenosy z futbalu, hokeja, tenisu, basketbalu a ďalších športov. Diváci tu nájdu aj analýzy, reportáže a rozhovory s odborníkmi, čo zabezpečuje komplexný športový zážitok pre fanúšikov.
Auto Motor und Sport Auto Motor und Sport
Auto Motor und Sport je televízny kanál so zameraním na motoristické a športové vozidlá. Diváci tu nájdu testy áut, porovnávania modelov, novinky zo sveta automobilizmu, športové preteky a reportáže o nových technológiách v automobilovom priemysle. Ideálny pre automobilových nadšencov.
Eurosport 1 Eurosport 1
Eurosport 1 je športový televízny kanál so širokým výberom živých prenosov a športových relácií. Vysiela rôzne športy ako futbal, tenis, cyklistiku, zimné športy a ďalšie. Diváci tu nájdu aj diskusie, analýzy a reportáže o aktuálnych športových udalostiach z celej Európy a sveta.
Eurosport 2 Eurosport 2
Eurosport 2 je športový televízny kanál so širokým výberom živých prenosov a športových relácií. Vysiela rôzne športy ako tenis, cyklistiku, atletiku, zimné športy a ďalšie. Diváci tu nájdu aj diskusie, analýzy a reportáže o aktuálnych športových udalostiach z celej Európy a sveta.
Eurosport 4K Eurosport 4K
Eurosport 4K je športový televízny kanál v ultra-vysokom rozlíšení (4K). Poskytuje živé prenosy a športové relácie v najvyššej kvalite obrazu a zvuku. Diváci tu môžu sledovať rôzne športy ako futbal, tenis, cyklistiku, zimné športy a ďalšie v pôsobivej a detailnej 4K kvalite.
JOJ Šport JOJ Šport
Joj Sport je televízny kanál so zameraním na športové udalosti, reportáže a analýzy. Poskytuje živé prenosy, športové spravodajstvo, rozhovory a komentáre. Diváci tu nájdu futbal, hokej, tenis, cyklistiku a ďalšie športy. Kanál je vhodný pre športových fanúšikov sledujúcich aktuálne športové udalosti.
Rebel TV Rebel TV
Rebel TV je televízny kanál so zameraním na adrenalinové športy, extrémne aktivity a dobrodružstvo. Poskytuje programy o surfingu, skateboardingu, snowboardingu, horských športoch a dobrodružných výpravách. Diváci tu nájdu zábery z adrenalinových zážitkov, ekstremálne športy a živé vystúpenia. Kanál je určený pre fanúšikov extrémnych športov a dobrodružstiev, ktorí hľadajú vzrušujúce a náročné zážitky.
Sport 1 Sport 1
Sport 1 je televízny kanál so zameraním na športové udalosti a relácie. Poskytuje živé vysielanie a prenosy z rôznych športových podujatí, vrátane futbalu, hokeja, basketbalu a ďalších. Diváci tu nájdu analytické relácie, športové správy a špeciálne programy o športových hviezdach. Kanál je určený pre fanúšikov športu, ktorí sledujú aktuálne udalosti a výsledky zo sveta športu.
Sport 2 Sport 2
Sport 2 je televízny kanál so zameraním na športové udalosti a relácie. Poskytuje živé vysielanie a prenosy z rôznych športových podujatí, vrátane futbalu, hokeja, basketbalu a ďalších. Diváci tu nájdu analytické relácie, športové správy a špeciálne programy o športových hviezdach. Kanál je určený pre fanúšikov športu, ktorí sledujú aktuálne udalosti a výsledky zo sveta športu.
Superyacht Superyacht
Superyacht je televízny kanál so zameraním na luxusné jachty, ich životný štýl a cestovanie. Poskytuje programy o najnovších trendoch v oblasti jachtárstva, technológiách a dizajne jachiet. Diváci tu nájdu reportáže zo sveta luxusných plavieb, rozhovory s majiteľmi jacht a príbehy o ich dobrodružstvách na mori. Kanál je určený pre milovníkov luxusu, jachtárstva a cestovania, ktorí túžia po exkluzívnom pohľade na život na mori.
Krimi
Logo Název HD
Markíza Krimi Markíza Krimi
Markíza Krimi je televízny kanál so zameraním na kriminálnu tematiku. Sledujte napínavé seriály, dokumenty a filmy s detektívnym a záhadným príbehom. Zážitok pre všetkých milovníkov kriminálnych žánrov.
Barrandov Krimi Barrandov Krimi
Nevyspytateľné ľudské príbehy a prekvapivé odhalenia. Zoznámte sa so skutočnými kriminálnymi udalosťami z minulosti i súčasnosti.
Prima Krimi Prima Krimi
dvbt Prima Krimi je televízny kanál so zameraním na kriminálne a detektívne seriály, filmy a dokumentárne relácie. Poskytuje napínavé príbehy, detektívne prípady a investigatívne programy. Diváci tu nájdu rôzne žánre a štýly programov, od kriminálnych dramat po dokumentárne seriály o skutočných kriminálnych prípadoch. Kanál je určený pre fanúšikov kriminálnych a detektívnych žánrov, ktorí si radi prezrú napínavé a zaujímavé príbehy.
Detský
Logo Název HD
ČT :D / Art ČT :D / Art
ČT Déčko je televízna stanica českej verejnoprávnej televízie určená mladým divákom. Táto stanica je v prevádzke denne od 6:00 do 20:00. V jej TV programe nájdeme rozprávky a detské výukové relácie pre rôzne vekové kategórie. Táto stanica ponúka taktiež TV archív s rozprávkami. Od 20:00 do 6:00 vysielam ČT Art zameraný na kultúru.
Disney Channel Disney Channel
Disney Channel je televízny kanál pre deti a rodiny. Ponúka animované seriály, filmy a zábavné programy so zameraním na mladých divákov. Diváci tu nájdu populárne postavičky ako Mickey Mouse, Frozen, Cars a ďalšie. Kanál sa venuje edukácii, fantázii a zábave, čo ho robí obľúbeným medzi deťmi.
Disney Junior Disney Junior
Disney Junior je televízny kanál pre najmladších divákov. Poskytuje animované seriály a programy pre deti predškolského veku. Diváci tu nájdu farebné a vzdelávacie programy s ikonickými postavičkami ako Mickey Mouse Clubhouse, Sofia the First, Masha a medved a ďalšie. Kanál sa zameriava na rozvoj jemnej motoriky, predškolské učenie a zábavu.
Duck TV Duck TV
Duck TV je televízny kanál pre deti v ranom veku. Poskytuje edukatívne programy a videá so zameraním na rozvoj jemnej motoriky, učenie farieb, čísel a základných zručností. Diváci tu môžu vidieť farebné animácie, rozprávky a hudobné videá, ktoré podporujú zábavu a vzdelávanie najmenších divákov.
Duck TV plus Duck TV plus
Duck TV Plus je televízny kanál pre deti s bohatým výberom edukatívnych programov. Ponúka farebné animácie, rozprávky, hudbu a videá zamerané na rozvoj jemnej motoriky, učenie farieb, čísel a zručností. Diváci tu nájdu zábavu a vzdelávanie pre najmenších divákov.
JimJam JimJam
JimJam je televízny kanál pre deti v predškolskom veku. Poskytuje edukatívne a zábavné programy, ako rozprávky, animované seriály a interaktívne hry. Diváci tu nájdu farebné a vzdelávacie programy s postavičkami ako Bob a Bobek, Peppa Pig, Masha a Medved a ďalšími. Kanál podporuje rozvoj jazyka, učenie sa základných zručností a fantázie u najmenších divákov.
JOJko JOJko
Jojko je televízny kanál pre deti so zameraním na edukatívne a zábavné programy. Poskytuje farebné animácie, rozprávky, seriály a interaktívne hry. Diváci tu nájdu populárne postavičky ako Peppa Pig, Masha a Medved, Bob a Bobek a ďalšie. Kanál podporuje rozvoj jazyka, učenie sa základných zručností a fantázie u najmenších divákov.
LALA LALA
Lala TV je televízny kanál pre deti s detskými programami a animáciami. Poskytuje farebné animované seriály, rozprávky, piesne a edukatívne relácie. Diváci tu nájdu známe postavičky ako Mickey Mouse, Tom a Jerry, Donald Duck a ďalšie. Kanál je určený pre najmenších divákov a podporuje ich kreativitu a učenie sa.
Minimax Minimax
Minimax je televízny kanál pre deti so zameraním na edukatívne a zábavné programy. Ponúka animované seriály, rozprávky, interaktívne hry a vzdelávacie relácie. Diváci tu nájdu populárne postavičky ako Tom a Jerry, Looney Tunes, či Masha a Medved. Kanál podporuje rozvoj jazyka, logického myslenia a kreativity u najmenších divákov.
Nick Jr. Nick Jr.
Nick Jr. je televízny kanál pre deti s obsahom z Nickelodeonu. Poskytuje animované seriály, rozprávky a edukatívne programy s obľúbenými postavičkami ako Paw Patrol, Blaze a Monster Machines, Dora the Explorer a ďalšími. Diváci tu nájdu farebné animácie, hudbu a interaktívne hry, vhodné pre predškolské deti. Kanál podporuje rozvoj jazyka, zručností a kreativity u najmenších divákov.
Nickelodeon Nickelodeon
Nickelodeon je televízny kanál pre deti a mládež s rôznorodým obsahom. Poskytuje animované seriály, situačné komédie a reality show pre mladých divákov. Diváci tu nájdu populárne programy ako SpongeBob v nohaviciach, Loudovci, Henry Nebezpečný, a mnoho ďalších. Kanál je známy svojimi farebnými animáciami, humorom a zábavnými reláciami, určenými pre deti a mládež.
Nicktoons Nicktoons
Nicktoons je televízny kanál so zameraním na animované seriály pre deti a mládež. Poskytuje programy ako Avatar: Legenda o Aangovi, Teenage Mutant Ninja Turtles, SpongeBob v nohaviciach a ďalšie. Diváci tu nájdu akčné, komediálne a fantastické animácie s obľúbenými postavami. Kanál je vhodný pre mladších divákov, ktorí vyhľadávajú zábavné a dobrodružné animované seriály.
RiC International RiC International
RiC International je televízny kanál pre deti so zameraním na vzdelávanie, zábavu a kreativitu. Poskytuje animované seriály, interaktívne relácie, hudbu a edukačné programy pre deti. Diváci tu nájdu populárne detské seriály, rozprávky, relácie o zvieratkách a vedecké experimenty. Kanál je určený pre deti vo veku od predškolského až po mladší školský vek a ponúka zábavný a vzdelávací obsah.
Rik Rik
Rik je televízny kanál pre deti so zameraním na vzdelávanie a zábavu. Poskytuje edukačné programy, animované seriály, rozprávky a relácie o prírode. Diváci tu nájdu populárne detské seriály, interaktívne hry a hudbu pre deti. Kanál je určený pre deti vo veku od predškolského až po mladší školský vek a ponúka zábavný a vzdelávací obsah.
Turbo TV Turbo TV
Turbo TV je televízna stanica pre deti so zameraním na vzdelávanie a zábavu. Ponúka edukatívne programy, animované seriály, a rozvoj detských záujmov. Vzrušujúca a interaktívna televízia pre mladých divákov.
Filmový
Logo Název HD
Kino Barrandov Kino Barrandov
Kino Barrandov je tématický program zameraný predovšetkým na filmovú a seriálovú tvorbu. Program vysiela 24 hodín denne v češtině.
Prima Love Prima Love
Denný program Prima Love je skutočne plný seriálov a to najmä zo zahraničnej tvorby. Ich výber je skutočne s cieľom zaujať ženské diváčky, preto tu nájdeme tituly ako Zúfalé manželky, Sex v meste, Ally McBealová, Fraiser, Čarodejky, Sabrina – mladá čarodejnica a pod. Okrem toho sa v programe môžu objaviť aj reprízované série vlastnej výroby TV Prima a občas i nejaká tá reality show.
AMC AMC
AMC je americký televízny kanál známy pre kvalitné seriály ako The Walking Dead a Breaking Bad. Okrem toho vysiela aj filmy, dokumenty a špeciálne programy. Jeho zameranie na dramatický obsah a vysokú produkčnú hodnotu z neho robí obľúbený kanál pre seriálových nadšencov.
AXN AXN
AXN je televízny kanál so zameraním na akčné a dobrodružné filmy a seriály. Diváci sa môžu tešiť na napínavé kriminálne seriály, akčné trháky, sci-fi a komédie. Kanál ponúka široký výber obsahu pre milovníkov napätia a akcie, s pravidelnými premiérami a populárnymi titulmi.
CS Film CS Film
Televízna stanica špecializujúca sa na klasické československé a české filmy. Je obľúbená pre svoj bohatý výber diel od renomovaných režisérov a kultových snímok zo zlatých čias československej kinematografie. Na programe nájdete domáce komédie, drámy a ďalšie žánre, ktoré sú významné pre českú kinematografiu. Diváci sa môžu tešiť na autentické a kvalitné filmy, ktoré oslavujú dedičstvo českého filmu a jeho bohatú históriu.
Film+ Film+
Film+ je televízny kanál so zameraním na filmové a seriálové tituly. Poskytuje široký výber žánrov vrátane akčných, komediálnych, romantických a dramatických filmov. Diváci tu nájdu aj premiéry, klasiky, dokumentárne filmy a seriály. Kanál je vhodný pre filmových nadšencov, ktorí hľadajú kvalitný filmový obsah a rôznorodé žánre.
FilmBox FilmBox
FilmBox je televízny kanál so zameraním na kvalitné filmy a seriály. Ponúka široký výber žánrov vrátane akčných, komediálnych, dramatických a romantických titulov. Diváci tu nájdu aj klasické filmy, nové premiéry a originálne produkcie FilmBoxu. Kanál je vhodný pre filmových nadšencov, ktorí hľadajú pestrosť a kvalitný filmový obsah.
JOJ Cinema JOJ Cinema
Joj Cinema je filmový televízny kanál so zameraním na široký výber filmových žánrov. Poskytuje premiéry, klasiky, komédie, akčné a romantické filmy. Diváci tu nájdu aj dokumentárne filmy o filmových tvorcoch a histórii kinematografie. Kanál je určený pre filmových nadšencov, ktorí hľadajú kvalitný filmový obsah.
JOJ Cinema +1 JOJ Cinema +1
Joj Cinema +1 je filmový televízny kanál so zameraním na široký výber filmových žánrov. Poskytuje premiéry, klasiky, komédie, akčné a romantické filmy. Diváci tu nájdu aj dokumentárne filmy o filmových tvorcoch a histórii kinematografie. Kanál je určený pre filmových nadšencov, ktorí hľadajú kvalitný filmový obsah, s možnosťou sledovania filmového programu o hodinu neskôr.
NOVA Action NOVA Action
dvbt NOVA Action je televízny kanál so zameraním na akčné a dobrodružné filmy a seriály. Poskytuje široký výber akčných filmov, kriminálnych seriálov a adrenalínových programov. Diváci tu nájdu rôzne žánre a štýly programov, od špionážnych thrillerov po postapokalyptické sci-fi. Kanál je určený pre fanúšikov akčného žánru a ponúka intenzívne a dobrodružné televízne zážitky.
NOVA Cinema NOVA Cinema
dvbt NOVA Cinema je televízny kanál so zameraním na filmy a seriály. Poskytuje široký výber žánrov, vrátane romantických, komediálnych, dramatických a akčných filmov. Diváci tu nájdu premiéry, klasiky, česko-slovenské a zahraničné filmy, ako aj seriály. Kanál je vhodný pre filmových nadšencov, ktorí hľadajú kvalitný filmový obsah a rôznorodé žánre.
NOVA Gold NOVA Gold
dvbt NOVA Gold je televízny kanál so zameraním na klasické filmy a seriály. Poskytuje výber z klasických a legendárnych filmov z rôznych žánrov, ako aj kultových seriálov. Diváci tu nájdu ikonické tituly, ktoré definovali kinematografiu, vrátane starších filmových klasík, akčných trhákov a historických snímok. Kanál je určený pre filmových nadšencov a nostalgických divákov, ktorí si radi pripomenú staré, no nezabudnuteľné filmy.
Paramount Network Paramount Network
dvbt Paramount Network je televízny kanál so zameraním na široký výber programov, vrátane seriálov, filmov a reality show. Poskytuje dramatické seriály, akčné filmy, reality show a programy z oblasti kultúry a zábavy. Diváci tu nájdu rôzne žánre a štýly programov, od komediálnych seriálov po napínavé dramatické produkcie. Kanál je určený pre divákov, ktorí vyhľadávajú rozmanitý a kvalitný televízny obsah.
Prima Max Prima Max
dvbt Prima Max je televízny kanál so zameraním na filmy a seriály z rôznych žánrov. Poskytuje široký výber filmových titulov, od akčných a komediálnych po dramatické a sci-fi. Diváci tu nájdu premiérové filmy, klasiky, české a zahraničné produkcii, ako aj populárne seriály. Kanál je určený pre filmových nadšencov, ktorí hľadajú rozmanitý filmový obsah a rôznorodé žánre.
Dokumentárny
Logo Název HD
SPARK SPARK
Dokumentárno-diskusný kanál, ktorý sa zameria na atraktívne dokumentárne filmy z divácky najzaujímavejších oblastí, a diskusie. So zameraním nielen na históriu a prírodu, ale aj na aktuálne témy súčasnosti.
Animal Planet Animal Planet
Animal Planet je kanál venovaný svetu zvierat. Ponúka fascinujúce dokumentárne seriály a filmy, ktoré preskúmavajú prírodu a jej obyvateľov. Diváci tu môžu vidieť unikátne pohľady do života divokých zvierat, ich správanie a prostredie, kde žijú. Ideálny pre milovníkov prírody a zvierat.
Arcadia TV Arcadia TV
Arcadia TV je kanál sústredený na relaxačný obsah a prírodné krásy. Poskytuje scenérie z celého sveta, relaxačné zvuky prírody a meditatívne videá. Diváci môžu zažiť pokojné zábery mora, lesov a iných prírodných miest priamo z pohodlia domova. Ideálny pre oddych a relaxáciu.
Arte Arte
ARTE je európsky kultúrny televízny kanál. Ponúka programy z oblasti umenia, kultúry, dokumentárne filmy a koncerty. Spolupracuje medzi Francúzskom a Nemeckom, čo zabezpečuje široký výber obsahu z rôznych krajín a jazykov. Diváci môžu vidieť reportáže, diskusie, filmy a koncerty so zameraním na európsku kultúru a umenie.
CETV CETV
CETV je televízny kanál sústredený na vzdelávanie a kultúru. Ponúka programy z oblasti vedy, technológií, životného prostredia a histórie. Diváci tu môžu vidieť dokumentárne filmy, diskusie, rozhovory s odborníkmi a vzdelávacie seriály. Kanál sa zameriava na podporu vzdelávania a poznávania nových tém.
CGTN Documentary CGTN Documentary
CGTN Documentary je kanál so zameraním na dokumentárne filmy o Číne a svete. Poskytuje pohľady na históriu, kultúru, prírodu a spoločnosť z rôznych perspektív. Diváci tu nájdu fascinujúce príbehy o ľuďoch, miestach a udalostiach, ktoré formujú svet.
CS History CS History
Televízna stanica zameraná na dokumentárne programy a seriály o českej a svetovej histórii, udalostiach, osobnostiach a kultúre. Poskytuje divákom pohľad na rôzne historické obdobia, vojny, vedecké objavy a kultúrne udalosti. Je obľúbená medzi divákmi s záujmom o históriu a vzdelávanie.
CS Mystery CS Mystery
CS Mystery je televízny kanál so zameraním na kriminálne a mysteriózne filmy a seriály. Diváci tu nájdu detektívne príbehy, thrillerové filmy a napínavé seriály. Kanál ponúka široký výber obsahu pre fanúšikov záhad a detektívok, s dôrazom na napätie a zaujímavé zvraty.
Discovery Discovery
Discovery je televízny kanál so zameraním na dokumentárne programy. Ponúka fascinujúce poznatky o prírode, histórii, vedách, technológii a dobrodružstve. Diváci tu môžu vidieť programy o divokej prírode, vesmíre, kultúrach sveta a iných témach. Ideálny pre zvedavých a dobrodružných divákov.
History Channel History Channel
History Channel je populárna medzi divákmi s záujmom o históriu a vzdelávanie, a je známa pre svoje kvalitné a autentické programy, ktoré poskytujú hlboký pohľad do minulosti a jej vplyvu na súčasnosť. Stanica je preto cenená pre svoje zábavné a vzdelávacie programy, ktoré oslovujú širokú škálu divákov.
Jibek Joly Jibek Joly
Jibek Joly je televízny kanál z Kazachstanu s programami o kultúre, histórii, umení a tradíciách tejto krajiny. Poskytuje dokumentárne filmy, koncerty, folklor a reportáže. Diváci tu nájdu programy o kazachstanskej hudbe, tanciach, remeslách a živote v Kazachstane. Kanál je určený na propagáciu kazachstanskej kultúry a dedičstva.
JOJ Svet JOJ Svet
Joj Svet je televízny kanál so zameraním na lifestyle a zábavný obsah. Poskytuje programy o cestovaní, kultúre, móde, zdraví a domácnosti. Diváci tu nájdu rady, tipy a nápady na životný štýl, kreatívne projekty a zábavné relácie. Kanál je vhodný pre divákov, ktorí hľadajú inšpiráciu a zábavu v rôznych aspektoch života.
Love Nature Love Nature
Love Nature TV je televízny kanál so zameraním na prírodu, život zvierat a ochranu životného prostredia. Poskytuje nádherné dokumentárne filmy o divokej prírode, exotických miestach a rôznorodých živočíchoch. Diváci tu nájdu programy o živote pod vodou, na sucho i vo vzduchu. Kanál je vhodný pre milovníkov prírody a životného prostredia, ktorí sa chcú dozvedieť viac o kráse a zraniteľnosti našej planéty.
NASA TV NASA TV
NASA TV je televízny kanál americkej Národnej vesmírnej aeronautickej a vesmírnej správy (NASA). Poskytuje živé vysielanie, dokumentárne filmy, letové simulácie, správy o vesmírnych misiách a výskume vesmíru. Diváci tu nájdu informácie o vesmírnych programoch, výskumoch, astronautoch a objavoch. Kanál je určený pre nadšencov vesmíru, vedeckých objavov a technológií.
NASA TV UHD NASA TV UHD
NASA TV UHD je televízny kanál americkej Národnej vesmírnej aeronautickej a vesmírnej správy (NASA) v ultra-vysokom rozlíšení (UHD). Poskytuje živé vysielanie, dokumentárne filmy, letové simulácie a správy o vesmírnych misiách vo vysokokvalitnom obrazovom rozlíšení. Diváci tu nájdu detailné zábery z vesmíru, vedecké objavy, astronautov a technológie v úžasnej kvalite obrazu. Kanál je určený pre nadšencov vesmíru a moderných technológií.
National Geographic channel National Geographic channel
National Geographic je televízny kanál so zameraním na prírodu, vedecké objavy a kultúru. Poskytuje dokumentárne filmy, reportáže o divokej prírode, archeológii, vedeckých výskumoch a kultúrach sveta. Diváci tu nájdu programy o živote divých zvierat, ekosystémoch, histórii, geografii a dobrodružstvách. Kanál je určený pre zvedavých divákov zaujímajúcich sa o svet okolo nás.
Park TV Park TV
Park TV je televízny kanál so zameraním na prírodu a zvieratá. Poskytuje programy o divokých zvieratách, ich živote, správaní a ochrane. Diváci tu nájdu reportáže zo safari, dokumentárne seriály o faune a flóre, ako aj o ochrane prírody. Kanál je určený pre milovníkov prírody a zvierat, ktorí sa chcú dozvedieť viac o živote v divočine a práci na jej ochrane.
Polar TV Polar TV
Polar TV je televízny kanál so zameraním na dokumentárne filmy a seriály o prírode, dobrodružstve, zvieratách a polárnych oblastiach. Poskytuje zábery z ľadovcov, divokej prírody a života v extrémnych podmienkach. Diváci tu nájdu programy o polárnej faune, výskumoch, expedíciách a dobrodružstvách. Kanál je určený pre milovníkov prírody a záujemcov o život v polárnych oblastiach.
Spektrum Spektrum
Spektrum je televízny kanál so zameraním na dokumentárne programy, seriály a relácie z oblasti vedy, histórie, technológií a kultúry. Poskytuje reportáže, dokumenty a diskusie o aktuálnych udalostiach a témach. Diváci tu nájdu programy o histórii sveta, vedeckých objavoch, kultúrnych fenoménoch a technologických inováciách. Kanál je určený pre zvedavých divákov, ktorí sa zaujímajú o vzdelávacie a informatívne obsahy.
TVP Polonia TVP Polonia
TVP Polonia je poľská televízna stanica vysielajúca medzinárodne. Ponúka programy o kultúre, histórii a živote Poľska, oslovujúc poľské komunity vo svete a záujemcov o poľskú kultúru.
Hobby
Logo Název HD
Fashion TV Czech & Slovak Fashion TV Czech & Slovak
Módny a lifestylový televízny kanál.
HaHa TV HaHa TV
HaHa TV prináša divákom vtipne a zábavné videá spolu so zaujímavými a zábavnými textovými informáciami 24 hodín denne.
BR BR
BR je televízny kanál so zameraním na ženskú tematiku. Poskytuje programy o móde, kráse, rodine, vzťahoch a zdraví. Diváci tu nájdu rady, nápady a inšpiráciu pre každodenný život. Kanál sa venuje aj talkshow, reality seriálom a filmom pre ženy, s dôrazom na ich záujmy a potreby.
CBS Reality CBS Reality
CBS Reality je kanál s dôrazom na reality show a dokumentárne programy. Ponúka reálne príbehy, životné príbehy ľudí, ktorí zažili nečakané udalosti. Diváci sa môžu tešiť na detektívne príbehy, rekonštrukcie zločinov, rodinné drámy a zaujímavé udalosti z reálneho života.
Doktor TV Doktor TV
Doktor TV je slovenská televízna stanica zameraná na zdravotné témy a životný štýl. Sledujte poradenské relácie, rady o výžive a zdraví, cvičenie a wellness. Informujte sa o nových trendoch a zlepšujte svoje zdravie.
HGTV HGTV
HGTV (Home & Garden Television) je televízny kanál so zameraním na domov a záhradu. Poskytuje programy o renováciách, dizajne interiérov, záhradách a nápadoch na úpravu domova. Diváci tu nájdu tipy od dizajnérov, návody na drobné úpravy aj veľkolepé transformácie interiérov a exteriérov. Kanál je vhodný pre milovníkov domova a záhrady.
HOME 4K HOME 4K
Home4K je televízny kanál v ultra-vysokom rozlíšení (4K) so zameraním na domov a životný štýl. Poskytuje programy o interiéroch, exteriéroch, dizajne, kuchyni, záhradách a nápadoch na úpravu domova. Diváci tu nájdu návody, inšpirácie a tipy pre krásny a funkčný domov v najvyššej kvalite obrazu a zvuku.
Kitchen TV Kitchen TV
Kitchen TV je televízny kanál so zameraním na varenie, gastronómiu a kulinárske umenie. Poskytuje recepty, kuchynské triky, tipy od šéfkuchárov a kulinárske šou. Diváci tu nájdu programy o rôznych kuchynských štýloch, technikách varenia, zdravom stravovaní a nových kulinárskych trendoch. Kanál je určený pre kuchárske nadšencov a gurmánov.
Prima Star Prima Star
dvbt Prima Star je televízny kanál so zameraním na reality show, životné príbehy celebrit a talk show. Poskytuje programy o slávnych osobnostiach, ich živote, kariérach a vzťahoch. Diváci tu nájdu reality show ako Vykopávky celebrit, talk show s hostiteľkou Katarínou Krajčovičovou, ako aj relácie o živote celebrít. Kanál je určený pre fanúšikov reality show a záujemcov o svet celebrit a ich života.
QVC ZWEI QVC ZWEI
QVC ZWEI je nemecký televízny kanál zameraný na predaj produktov cez televíziu. Poskytuje živé vysielanie, kde prezentujú rôzne produkty, od módy a kozmetiky po domáce potreby a technológie. Diváci tu nájdu aj tipy a rady týkajúce sa produktov. Kanál je určený pre zákazníkov, ktorí preferujú nákup z pohodlia domova a informácie o produktových novinkách.
Spektrum Home Spektrum Home
Televízna stanica zameraná na domov a životný štýl, poskytujúca návody a rady týkajúce sa bývania, záhradkárčenia, remesiel a wellnessu. Je obľúbená medzi divákmi hľadajúcimi praktické tipy na lepší životný štýl.
TLC TLC
TLC (The Learning Channel) je televízna stanica so zameraním na reality show, životný štýl a domácnosť. Ponúka programy o cestovaní, jedle, a reality show z oblasti rodiny a vzťahov.
Náboženský
Logo Název HD
LifeTV LifeTV
LifeTv je slovenská kresťanská televízia, ktorá spolupracuje s kresťanskými organizáciami a cirkvami. Nie je teologicky ovplyvnená jednou cirkvou. Vysiela rôzne programy z rôznych cirkevných pozadí z celého sveta, niektoré relácie tak môžu predstavovať rôzne doktrinálne názory.
TV LUX TV LUX
TV Lux je slovenská kresťanská televízia s programom pre celú rodinu. Ponúka duchovné a vzdelávacie programy, spravodajstvo, dokumenty a filmy. Sledujte program zameraný na hodnoty a kresťanskú tematiku.
NOE NOE
TV Noe je televízia s kresťanským programom pre celú rodinu. Ponúka duchovné a vzdelávacie programy, spravodajstvo, dokumenty a filmy. Sledujte hodnotový obsah a inšpiratívne programy.
Vatican Media Europe Vatican Media Europe
Vatican Media Europe je televízny kanál súvisiaci s Vatikánskym mestom. Poskytuje programy o rímskokatolíckej cirkvi, pápežovi a vatikánskych udalostiach. Diváci tu nájdu náboženské slávenia, kázne, diskusie a reportáže o dianí vo Vatikáne a v cirkvi. Kanál je určený pre veriacich a záujemcov o katolícku tému.
EWTN TV EWTN TV
EWTN TV je katolícky televízny kanál s programami o náboženstve, viere a duchovnom živote. Ponúka liturgické slávenia, kázne, modlitby a diskusie. Diváci tu nájdu programy s teologickými a duchovnými témami, ako aj spravodajstvo a rozhovory o cirkvi a svete. Kanál je určený pre veriacich a záujemcov o náboženské témy.
Hudobný
Logo Název HD
Šláger Muzika Šláger Muzika
TV Šláger je prvá televízia, ktorá hrá pesničky, ktoré máte radi: ľudovky, dychovky, harmoniky, trampské a osvedčené šlágre.
Senzi Senzi
TV Senzi je slovenská televízna stanica pre ľudí so sluchovým postihnutím. Vysiela spravodajstvo, filmy, a diskusie s použitím znakového jazyka a titulkov. Je dôležitým médium pre túto komunitu, umožňujúc prístup k informáciám a zábave.
Retro Music Television Retro Music Television
Retro Music Television je slovenská hudobná televízia so špeciálnym zameraním na hudobný obsah z minulých desaťročí. Ponúka hudobné videoklipy, koncerty a dokumenty, ktoré oslovujú nostalgických fanúšikov a milovníkov retro hudby.
Óčko Óčko
Óčko je prvá česká hudobná televízna stanica, ktorá vysiela od 27. septembra 2002, v začiatkoch ešte pod názvom Stanice O. Primárne vysiela hudobné videoklipy všetkých hudobných žánrov pre tínedžerov a vekové kategórie od 12 do 35 rokov.
Óčko Black Óčko Black
Prvá hudobná televízna stanica so zameraním na HIP HOP, R & B a ďalšie žánre black music.
Šláger Original Šláger Original
Slovenská televízna stanica, ktorá sa zameriava na prehrávanie hudobných hitov z rôznych ér. Jej programové vysielanie je zamerané na populárnu hudbu, vrátane domácej i medzinárodnej produkcie. Stanica prispieva k hudobnej rozmanitosti a ponúka zábavu pre rôzne generácie poslucháčov.
Folklorika Folklorika
Folklorika je televízny kanál venovaný slovenskému folklóru a tradičnej kultúre. Poskytuje programy o ľudovej hudbe, tanciach, remeslách a zvykoch. Diváci tu nájdu folklórne festivaly, koncerty, dokumentárne filmy a reportáže o folklórnych skupinách a tradíciách. Kanál je určený pre milovníkov slovenského folklóru a kultúry.
HR TV HR TV
HR TV je maďarský televízny kanál so zameraním na hudbu a zábavu. Poskytuje programy s hudobnými videami, koncertmi a reláciami o umelcoch. Diváci tu nájdu aj talkshow, diskusie a hity z hudobného sveta. Kanál je určený pre milovníkov hudby a zábavy.
Lounge TV 4K Lounge TV 4K
Lounge TV je televízny kanál so zameraním na relaxačnú hudbu a atmosféru. Poskytuje programy s chillout hudbou, ambientnými zvukmi a príjemným prostredím. Diváci tu nájdu hudobné videá, koncerty, DJ sety a relaxačné relácie. Kanál je určený pre tých, ktorí hľadajú pokojnú hudbu a relaxáciu.
MTV00 MTV00
MTV00 je televízny kanál so zameraním na hudbu, štýl a popkultúru. Poskytuje hudobné videá, koncerty, relácie o móde a štýle. Diváci tu nájdu programy s najnovšími hudobnými trendmi, rozhovory s hudobníkmi a celebrity, ako aj trendy v móde a štýle. Kanál je určený pre mladých divákov a milovníkov hudby a popkultúry.
Óčko Expres Óčko Expres
Óčko Expres je hudobný televízny kanál so zameraním na českú a slovenskú hudbu. Poskytuje hudobné videá, koncerty, relácie o hudobných novinkách a hitoch. Diváci tu nájdu programy s českými a slovenskými interpretmi, populárne hudobné klipy a živé vystúpenia. Kanál je určený pre fanúšikov českej a slovenskej hudby, ktorí si chcú vychutnať domáce hudobné produkcie.
Óčko Star Óčko Star
Óčko Star je hudobný televízny kanál so zameraním na klasické a retro hudobné hity. Poskytuje videoklipy, koncerty a relácie s ikonickými interpretmi a legendami hudobnej scény. Diváci tu nájdu najväčšie hity 80. a 90. rokov, ktoré definovali hudobnú éru. Kanál je určený pre fanúšikov nostalgických hudobných období, ktorí si radi pripomenú legendárne skladby a interpretačné majstrovstvo.
Piánko Piánko
Piánko 4K je televízny kanál so zameraním na klavírne skladby a hudobné vystúpenia v ultra-vysokom rozlíšení (4K). Poskytuje videá s klavírnymi koncertmi, klavírnymi recitálmi a klavírnou hudbou z rôznych žánrov. Diváci tu nájdu interpretácie klasických skladieb, moderných kompozícií a živé vystúpenia klavírných virtuózov vo vysokokvalitnom obrazovom rozlíšení. Kanál je určený pre milovníkov klavírnej hudby a hudobných vystúpení.
Stingray iConcerts Stingray iConcerts
Stingray iConcerts je televízny kanál so zameraním na hudobné koncerty a živé vystúpenia. Poskytuje široký výber koncertov rôznych hudobných žánrov, od rocku a popu po jazz a klasickú hudbu. Diváci tu nájdu živé vystúpenia svetových hudobných hviezd, koncertné dokumenty a za kulisami príbehy. Kanál je určený pre hudobných nadšencov, ktorí si chcú vychutnať koncertné zážitky a živé vystúpenia svojich obľúbených interpretov.
Šlágr Premium Šlágr Premium
Šlágr Premium je hudobný televízny kanál so zameraním na českú a slovenskú hudbu. Poskytuje hudobné videoklipy, koncerty, šou programy a živé vystúpenia populárnych interpretov. Diváci tu nájdu rôzne žánre, od populárnej hudby, cez rock až po folklór. Kanál je určený pre fanúšikov českej a slovenskej hudby, ktorí si radi vychutnávajú najnovšie hity a klasiku z hudobného repertoáru týchto krajín.
Regionálny
Logo Název HD
SMT SMT
Skalická mestská televízia (SMT) je televízna stanica so zameraním na udalosti, kultúru a šport v meste Skalica a jeho okolí. Sledujte miestne spravodajstvo, reportáže, a programy o udalostiach a ľuďoch z tejto malebnej slovenskej lokalite.
ČSRTV ČSRTV
Regionálna televízia ČSRTV, ktorá Vám prináša zaujímavosti zo Záhoria a okolia
A11 A11
Televízna stanica, ktorá prináša spravodajstvo, zaujímavosti a dokumentárne programy z regiónov, filmy a zábavné a náučné programy.
TV Severka TV Severka
Severka je súkromná televízna stanica, vysielajúca od marca 2013 zo Žiliny. Vo vysielaní sa zameriava predovšetkým na publicistiku zo športu a kultúry, čím sa snaží prinášať aktuálne informácie.
BTV BTV
Regionálna televízia, ktorá prináša spravodajstvo a publicistiku v Bardejove a okolí.
Západoslovenská TV Západoslovenská TV
Západoslovenská TV je regionálny televízny kanál so sídlom na Západe Slovenska. Poskytuje aktuálne spravodajstvo, kultúrne a spoločenské udalosti z regiónu. Diváci tu nájdu programy o miestnych témach, športové prenosy, rozhovory a podujatia z oblasti kultúry.
Mestská televízia Košice Mestská televízia Košice
Mestská televízia Košice je miestny televízny kanál so zameraním na udalosti, kultúru a život v Košiciach a okolí. Poskytuje aktuality, reportáže, rozhovory a programy o miestnych podujatiach, kultúrnych projektoch a športových akciách. Diváci tu nájdu informácie o miestnych udalostiach, kultúrnych projektoch a živote v Košiciach. Kanál je určený pre obyvateľov Košíc a záujemcov o dianie v tomto regióne.
Mestská televízia Partizánske Mestská televízia Partizánske
Mestská televízia Partizánske je miestny televízny kanál so zameraním na udalosti, kultúru a život v Partizánskom a okolí. Poskytuje aktuality, reportáže, relácie o miestnych podujatiach a zaujímavostiach. Diváci tu nájdu aj rozhovory, dokumenty a programy podporujúce miestnu komunitu. Kanál je určený pre obyvateľov Partizánskeho a záujemcov o dianie v tomto regióne.
Mestská televízia Poltár Mestská televízia Poltár
Mestská televízia Poltár je miestny televízny kanál so zameraním na udalosti, kultúru a život v Poltári a okolí. Poskytuje aktuality, reportáže, rozhovory a programy o miestnych podujatiach, kultúrnych udalostiach a športových aktivitách. Diváci tu nájdu informácie o dianí v Poltári a jeho okolí, ako aj kultúrnych projektoch a podujatiach. Kanál je určený pre obyvateľov Poltára a záujemcov o miestne udalosti.
Mestská televízia Trebišov Mestská televízia Trebišov
Mestská televízia Trebišov je miestny televízny kanál so zameraním na udalosti, kultúru a život v meste Trebišov a okolí. Poskytuje aktuality, reportáže, rozhovory a programy o miestnych podujatiach, kultúrnych udalostiach a športových aktivitách. Diváci tu nájdu informácie o dianí v meste, kultúrnych projektoch a podujatiach. Kanál je určený pre obyvateľov Trebišova a záujemcov o miestne udalosti.
Mestská televízia Trnava Mestská televízia Trnava
Mestská televízia Trnava je miestny televízny kanál so zameraním na udalosti, kultúru a život v Trnave a okolí. Poskytuje aktuality, reportáže, rozhovory, a programy o miestnej kultúre a spoločenských udalostiach. Diváci tu nájdu informácie o podujatiach, športových akciách a kultúrnych projektoch v Trnave. Kanál je určený pre obyvateľov mesta a záujemcov o dianie v tomto regióne.
Mestská televízia Vranov Mestská televízia Vranov
Mestská televízia Vranov je miestny televízny kanál so zameraním na udalosti, kultúru a život v meste Vranov nad Topľou a okolí. Poskytuje aktuality, reportáže, rozhovory a programy o miestnych podujatiach, kultúre a športových udalostiach. Diváci tu nájdu informácie o dianí v meste, kultúrnych projektoch a športových akciách. Kanál je určený pre obyvateľov Vranova nad Topľou a záujemcov o miestne udalosti.
Moldava TV Moldava TV
Moldava TV je televízny kanál so zameraním na kultúru, spravodajstvo a udalosti v Moldavskej republike. Poskytuje aktuality, dokumentárne filmy, relácie o kultúre a spoločnosti. Diváci tu nájdu programy o histórii, kultúre, hudbe a živote v Moldave. Kanál je určený pre záujemcov o dianie v Moldavskej republike a moldavskú kultúru.
RBB RBB
RBB (Rundfunk Berlin-Brandenburg) je verejný televízny a rozhlasový vysielač pre Berlín a Brandenburg v Nemecku. Poskytuje spravodajstvo, dokumentárne filmy, kultúrne programy a programy o živote v regióne. Diváci tu nájdu informácie o miestnych udalostiach, kultúrnych podujatiach, politike a spoločenských témach. Kanál je určený pre obyvateľov Berlína a Brandenburgu, poskytuje regionálnu perspektívu a rozmanitý obsah pre miestnych divákov.
Régió TV Régió TV
Régió TV je regionálny televízny kanál so zameraním na spravodajstvo a udalosti z regiónu. Poskytuje aktuality, reportáže, relácie a informácie o kultúre, športe, udalostiach a živote v danom regióne. Diváci tu nájdu programy o miestnych osobnostiach, podujatiach a aktuálnych témach týkajúcich sa ich regiónu. Kanál je určený pre obyvateľov regiónu a poskytuje pohľad na dianie priamo z ich okolia.
RVTV RVTV
RVTV (Regionálna televízia) je lokálny televízny kanál so zameraním na spravodajstvo, udalosti a kultúru z regiónu. Poskytuje aktuality, reportáže, športové udalosti a programy o miestnych kultúrnych a spoločenských podujatiach. Diváci tu nájdu informácie o miestnych osobnostiach, podnikoch a živote v regióne. Kanál je určený pre obyvateľov regiónu, ktorí sa zaujímajú o miestne udalosti a aktuality.
SWR SWR
SWR (Südwestrundfunk) je verejný televízny a rozhlasový vysielač v Nemecku. Poskytuje programy o kultúre, spravodajstve, hudbe a regionálnych udalostiach. Diváci tu nájdu reportáže, dokumenty a diskusie o aktuálnych témach, ako aj koncerty a relácie o kultúrnych podujatiach. Kanál je určený pre nemecky hovoriacich divákov, ktorí hľadajú informácie o regionálnych témach a kultúre.
TV9 TV9
TV9 je slovenská televízna stanica, ktorá sa zameriava na spravodajstvo, aktuality a diskusie. Ponúka informácie o politike, kultúre, športe a zábave. Sledujte najsledovanejšie relácie a spravodajské programy.
TV Kechnec TV Kechnec
TV Kechnec je miestna televízna stanica so zameraním na udalosti v Kechneci a okolí. Sledujte aktuality, správy, kultúru a šport v regióne, vrátane exkluzívnych rozhovorov a podujatí.
TV Liptov TV Liptov
Programová štruktúra vysielania TV Liptov je postavená na vysielaní ucelených dvojhodinových blokov. Prioritným poslaním je informovanie obyvateľov, najmä Liptovského Mikuláša, a to v spravodajskej relácii Liptovské noviny.
Levická Televízia Levická Televízia
Levická TV je miestna televízna stanica so sídlom v Leviciach na Slovensku. Poskytuje spravodajstvo, kultúru a zábavu pre miestnu komunitu, s dôrazom na udalosti a tématické programy týkajúce sa mesta Levice a jeho okolia.
TV7 TV7
TV7 je populárna televízna stanica ponúkajúca rôznorodé spravodajské, zábavné a publicistické programy. Známá pre spoľahlivé správy a pútavý obsah, priťahuje široké spektrum divákov.
TV Ružinov TV Ružinov
TV Ružinov je lokálna televízna stanica zameraná na spravodajstvo, kultúru a dianie v bratislavskom Ružinove. Ponúka programy o miestnych udalostiach, komunite a poskytuje platformu pre regionálne talenty.
TV RAJ TV RAJ
Diváci regionálnej televízie zo Žiliny sa môžu tešiť na atraktívne správy, vlastné zábavné relácie, ale aj mnoho ďalšieho.
TV VEGA TV VEGA
Program televízie Trnavského kraja je zameraný na spoločensko-kultúrne dianie v regióne. Pozitívny náboj so sebou prináša publicistika z oblasti športu, kultúry a života mladých.
TV Panoráma TV Panoráma
Regionálna televízia vysiela publicistické relácie, dokumentárne filmy, hudobné a zábavné programy a denne aktualizované spravodajstvo zo Žarnovice a blízkeho okolia.
TV Zemplín TV Zemplín
TV Zemplín je regionálna televízna stanica zameraná na správy, kultúru a udalosti v regióne Zemplín. Ponúka lokálne spravodajstvo, dokumenty a programy reflektujúce život a tradície miestnych obyvateľov.
TV Poprad TV Poprad
TV Poprad je regionálna televízna stanica zameraná na správy, kultúrne udalosti a život v Poprade a okolí. Poskytuje miestne spravodajstvo, dokumenty a programy, ktoré odrážajú záujmy a potreby miestnej komunity.
TV Považie TV Považie
TV Považie je regionálna televízna stanica zameraná na správy, kultúru a udalosti v regióne Považia. Ponúka lokálne spravodajstvo, dokumenty a programy, ktoré reflektujú život a tradície miestnych obyvateľov.
TV Nitrička TV Nitrička
Regionálna televízia je prioritne zameraná na spravodajstvo z Nitry a blízkeho okolia, v programe však dáva priestor aj reláciám a magazínom venujúcim sa histórii, hudbe i kultúre.
TV Nové Zámky TV Nové Zámky
Mestská televízia Nové Zámky prináša aktuálne spravodajstvo z mesta a blízkeho okolia. Premiérové vysielanie trikrát v týždni ponúka relácie rôzneho zamerania, dokumentárnu tvorbu, vzdelávacie aj publicistické programy v slovenskom a maďarskom jazyku. V programe sa nezabúda ani na kultúrne, športové a spoločenské udalosti a turistické zaujímavosti. Buďte v centre diania s TV Nové Zámky.
TV Vita TV Vita
Program televízie z okolia Trnavy je zameraný na vzdelávanie diváka cez dokumentárne filmy zo Slovenska a cestopisy z Európy. Je doplnený o krátke publicistické relácie, hudbu a folklór.
TV Reduta TV Reduta
Regionálna televízia približuje dianie na Spiši. Magazín aktualít zo Spišskej Novej Vsi a okolia je doplnený o videotextové informácie. Vďaka TV Reduta ste vždy informovaný o najnovších udalostiach z oblasti spravodajstva, športu aj kultúry.
TV Mistral TV Mistral
Televízia MISTRAL je lokálnou televíziou v meste Michalovce. V hodinovej slučke ponúka spravodajský blok, športové správy aj diskusnú reláciu Žihadlo na rôzne témy. Ako jediná televízia na Zemplíne vysiela nezostrihané a neupravované záznamy zo zasadnutí mestského zastupiteľstva. Sledujte televíziu Mistral a budete vždy informovaní o aktuálnom dianí vo vašom meste.
TV SEN TV SEN
Regionálna televízia TV SEN mapuje dianie z okolia Senice. Programová štruktúra je vyskladaná zo spravodajských aj publicistických žánrov z oblasti samosprávy, kultúry, športu, školstva či bežného diania v meste. Vďaka nej spoznáte tiež okolité mestá Skalica, Holíč, Myjava, Stará Turá a Brezová pod Bradlom.
Erotický
Logo Název HD
Pure Babes Pure Babes
Pure Babes je televízny kanál so zameraním na erotický obsah pre dospelých. Poskytuje videá, fotografie a živé vystúpenia s krásnymi a atraktívnymi ženami. Diváci tu nájdu rôzne žánre a štýly erotického obsahu, od softcore až po hardcore scény. Kanál je určený pre dospelých, ktorí vyhľadávajú kvalitné erotické zážitky a obsah pre svoju zábavu.
Rádio
Stanice
Rádio Jupiter, Rádio KIKS Rock Music, Hitrádio Slovakia, World Radio, Rádio Dychovka, Fun Rádio Chill, Fun Rádio 80s - 90s, Fun Rádio CZ-SK, Fun Rádio Dance, Fun Rádio Vianoce, Dobré Rádio, FIT Family Radio, Rádio Rock, ČRO - Prague International, ČRO - Pohoda, ČRO - Junior, SUB FM, Rádio Šírava, Detské rádio, ČRo - Radiožurnál Sport, Rádio Mária Slovensko, Rádio Paráda,Rádio KIKS, ČRO Region, SRO2 - Regina Bratislava, SRO2 Regina Banská Bystrica, Dance Rádio, Rádio Viva, G-Radio, DW Radio, Proglas, ČRO Plus/jazz, Janko Hraško, ČRo - Sever, rusyn FM, Europa2, Fun rádio, Rádio Expres, BestFM, Rádio Vlna, Rádio Košice, LEM.fm, SRO1 - Slovensko, SRO2 Regina Košice, SRO3 - Rádio Devín, SRO4 - _FM, SRO5 - Patria, SRO6 - Slovak International, SRO7 - Klasika, SRO8 - Litera, Rádio Junior, Melody, ČRO1 - Rádiožurnál, ČRO2 - Dvojka, ČRO3 - Vltava, ČRO - D-dur, ČRO Wawe, Rádio 7, Lumen, WoW, Rádio Dechovka, Rádio SKY
Kamery
Kamery
RK - Tatranská cesta, KE Herlianska, Banská Štiavnica, NR Zobor, Planespotting Praha, KE Ťahanovce, Štrbské Pleso, Chopok, Malinô Brdo, DONOVALY, Štrbské Pleso, Donovaly, Kriváň, Hrebienok, Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, Kojšovská hoľa, KE Moldavská, HE Malá stanica, KE Nad Jazerom – KE Jazero, Vysoké Tatry, KE Magistrát, KE Mier, KE Amfiteáter, KE Aupark, KE Štúrova, KE Nižné Kapustníky, KE Hlinkova, KE Nad Jazerom, KE Sečovská
Aplikácie pre IPTV sú dostupné pre operačné systémy WebOS, Tizen a Android.
Videopožičovňa zdarma pre všetkých zákazníkov využívajúcich službu cez Set-top Box. Na riešení pre aplikácie pracujeme.
Logo Název HD

Nezáväzná ponuka

Aký internet preferujete
A digitálnu TV?
Zvažujem tiež (nepovinné)
Preferovaná forma platby (nepovinné)
Odoslané
Chyba
Ponuka úspešne odoslaná

Čoskoro ju spracujeme a ozveme sa vám telefonicky.

Poslať ďalšiu ponuku
Radšej hovoríte, ako
ťukáte písmená?
Porozprávame sa po telefóne.
Ráno a večer, v piatok či sviatok.
+421 2 32 36 32 36