Powered by Smartsupp
Tlapnet podpora, vyrieši bleskurýchlo váš problém

Neobmedzený tlapnet
Internet DOMA od 9,90 Eur

Skvelý internet na zábavu, prácu, učenie, hru a spoločné zážitky.

 • Skvelá podpora 24 hodín denne / 365 dní v roku

 • Rýchla inštalácia u vás

 • Chytrý televízor s archívom a spätným sledovaním

Budete spokojní, tak ako vaši susedia.
 • Gabriel S. Gabriel S.

  Bez zavad, dobra komunikacia.

  Recenzie na:
 • Katarina F. Katarina F.

  Moja, naša spokojnosť s vybavovaním firmou "Tlapnet SK" je veľmi dobrá. Zvlášť s Patrikom Hanzlíkom sme veľmi spokojní, lebo je vždy ochotný nám pomôcť a poradiť.

  Recenzie na:
 • Laura K. Laura K.

  Zatiaľ dávam 5 hviezdičiek, veľmi milý a ochotný prístup. Volala som ohľadom možnosti pripojenia, kde moje otázky zodpovedal rovno technik a na základe pekného prístupu si dávame zriadiť internet. Veľká vôľa prispôsobiť sa s termínom inštalácie, verím, že aj služba bude tak dobrá ako tento úvod.

  Recenzie na:
 • Matej B. Matej B.

  So službami od spoločnosti Tlapnet SK sme nadmieru spokojní. V lokalite Senec ju využívame takmer 2 roky a zatiaľ žiadny problém s internetom alebo televíziou nenastal ani pri zhoršenom počasí. Vrelo odporúčam!

  Recenzie na:
 • Michaela H. Michaela H.

  Som nadmieru spokojná s vašim internetom. Služby vrelo odporúčam!!!

  Recenzie na:
 • Richard S. Richard S.

  V porovnaní s dominantným telekomoperatorom je ponúkaná služba s lepšími tech. parametrami (v danej lokalite) a lepšou cenou. Profesionálne a ústretové jednanie call centra v Senci. Inštalačný technik p. Šatan šikovný a odborne zdatný. Za nedostatok považujem v podstate nulové prístupové možnosti klienta do koncového routera - ani len heslo na vlastnej wifine si nemôžem sám zmeniť.

  Recenzie na:
 • Silvia B. Silvia B.

  Tlapnet sme oslovili na zaklade odporucania od suseda. S internetom sme velmi spokojni, denne sme pripojeni naraz aj piati a nic neseka. Pozeranie filmov online tiez v dobrej kvalite. Pripojenie mame dva tyzdne a zatial iba spokojnost. TV mame od inej spolocnosti tak to zhodnotit nevieme. Technik bol velmi mily a ustretovy.

  Recenzie na:
Viac recenzií

Prinášame internet aj tam, kde iní nechcú

Myslíme si, že internet je skvelá vec a pomáha vzdelávaniu, podnikaniu, spája ľudí a prekonáva vzdialenosti. Preto chceme, aby mal každý rýchly a stabilný internet.

Zobraziť kompletný cenník úplne nových taríf.
Kde sa chcete pripojiť?
Upresnite adresu a vyberte zo zoznamu.
Mapa dostupnosti

Pripájame k internetu viac ako
7 000 zákazníkov na Slovensku