Nová TV stanica "Skvelé TV" a ukončenie vysielania Trojky
2.12.2022

Po takmer troch rokoch vysielania skončila v stredu 30.11.2022 Trojka RTVS. Programová služba verejnoprávnej televízie Trojka podľa vedenia RTVS súvisí s ekonomickou situáciou a zdrojmi, ktoré má RTVS na vysielanie so zabezpečením všetkých svojich zákonných povinností.

Více

Ďalej by sme Vám radi oznámili o rozšírenie ponuky o novú televíznu stanicu Skvelé TV. Stanica je o skvelých ľuďoch, o ich hobby, o ich koníčkoch, o ich skvelých výkonoch. Je to kanál o nadšencoch a ich kreativite, o tradičných aj netradičných aktivitách, o ľudskej práci a jej výsledkoch.

Pridali sme nové stanice a live kamery do našej IPTV
31.10.2022

Vážený zákazník,

Radi by sme Vás informovali o rozšírení IPTV služieb o televízne stanice Turbo TV určenú pre deti, spravodajskú televíziu JOJ24, regionálnu televíziu Polar TV a Mistral TV.

Více

Ďalej sme do ponuky zaradili živé vysielanie kamier lyžiarskych stredísk Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Chopok, Malinô Brdo, Kriváň, Hrebienok, Kojšovská hola, Vysoké Tatry a ďalšie, ktoré nájdete v novej záložke Menu – Kamery.

Táto služba je dostupná len zákazníkom IPTV v Skalici a Holíči na optickej sieti Tlapnet SK.



Všetko najlepšie do nového roku 2022
26.12.2021

Vážení zákazníci,

rok 2021 sa blíži ku koncu a preto nám dovolte poďakovať Vám za doterajšiu priazeň, popriať pekné Vianoce a pevné zdravie.

Do nového roku 2022 Vám taktiež prajeme veľa šťastia a úspechov ako v osobnom, tak aj pracovnom živote!

Tým skupiny Tlapnet


Oznámenie na základe bezpečnostných opatrení
30.10.2020

Vážení zákazníci,

 
dovoľte nám informovať Vás o zavedení organizačných zmien v obsluhe a servise. Aktuálna bezpečnostná situácia v SR nás núti k zavedeniu bez osobného styku s našimi zákazníkmi. S účinnosťou od pondelka 26.10.2020 z toho vyplývajú tieto pravidlá:

1) Naša pobočka je zatvorená až do odvolania pre verejnosť.


2) Realizácia nových pripojení a služieb bude prebiehať podľa aktuálne platných legislatívnych možností a vždy sa bude vyžadovať podpísané vyhlásenie o Vašom zdravotnom stave, ktoré bude mať náš zástupca-technik k dispozícii na podpis.


3) Naďalej sme pre Vás plne k dispozícii na telefónnom čísle 02 32 36 32 36 a to na 24 / 7 / 365. Tu môžete hlásiť, ako zvyčajne, všetky vaše požiadavky a želania. Posilňujeme aj pracovníkov, ktorí sa budú venovať komunikácii online chat a emailom na info@tlapnet.sk / servis@tlapnet.sk. Ak to bude možné a v súlade s aktuálnou legislatívou a nariadením vlády, tak sa pokúsime čo najskôr všetkým Vašim prípadným želaniam a požiadavkám vyhovieť. Naša sieť bude aj naďalej nepretržite udržiavaná a dohľadovaná v najvyššej možnej kvalite. Na vzniknutú situáciu máme pripravený presný scenár tak, aby sme pre vás dokázali zabezpečiť plnohodnotné služby bez akýchkoľvek obmedzení.

 

Ďakujeme za pochopenie. Váš kolektív Tlapnet SK

Profesionálny kamerový systém
14.5.2020
    Pre občanov ďalšej obce sme zrealizovali zákazku pre vybudovanie profesionálneho kamerového systému. S vysokým nasadením počas najprísnejších opatrení pre korona vírus sme v rekordnom čase aj v oklieštenom personálnom obsadení dokázali splniť sľúbené. Oceňujeme mimoriadnu súčinnosť vedenia obce a hlavne pána starostu. Veríme, že naše technické riešenie prispeje k väčšej bezpečnosti v obci. P.S.: zatlieskajme prosím obetavosti našich kolegov a vedeniu obce za to čo dokázali.
Sieť Tlapnet SK bola rozšírená na miesta
9.3.2020
  • Hollého, Senec, okres Senec
  • Vinohradnícka, Viničné, okres Pezinok

Máte záujem o naše služby? Zavoláme Vám!